backgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 3.A

Dne 14.4.2018 se uskutečnil Lidový běh Vaňka Vaňhy jako součást Pardubického vinařského půlmaratonu. Běhu se zúčastnilo kromě veřejnosti 17 škol. Z celkového počtu jsme skončili na krásném 6.místě, obdrželi jsme drobné ceny, v cíli se všichni radovai ze zasloužené medaile. Na prvním místě se mezi školami  umístila Základní škola Polabiny I.

Všem běžcům i chodcům děkujeme za účast a těšíme se na dalším běhu Pardubická devítka, který se uskuteční dne 25.4.2018. Bližši info zašlou třídní učitelé.

Těšíme se na vás a běhu zdar :-) 

 

Hrašová Lucie

Paní učitelko, máte nejlepší třídu na škole!

Ano, mám, 3. A!

DĚKUJI ZA KRÁSNÝ DEN

Hrašová Lucie

Dnes jsme byli poprvé na horolezecké stěně! Pod vedením instruktorů jsme si osvojili základní dovednosti lezení. Stále nás čeká ještě lezení s jištěním a nejvyšší bod stěny, snad ho do prázdnin zdoláme!

Hrašová Lucie

Dnes jsme si užili malou halu a měli jsme ji jen pro sebe!

Hrašová Lucie

Druhé pololetí jsme začali chodit plavat.

Zdokonalujeme styl prsa, znak, kraul, lovíme puky, skáčeme šipky a různé skoky, relaxujeme ve vodě a všichni si to užíváme. Na plánu jsou i závody na 25m a 50m. Těšíme se!

Hrašová Lucie

 

Ve 3.A se dnes fandilo!

Všichni jsme si fandění moc užili, ikdyž nebylo moc úspěšné. Procvičili jsme si pravidla hokeje i biatlonu a těšíme se na zítra, na boj o bronzovou medaili.

Hrašová Lucie

Dnes jsme ochutnávali exotického ovoce - mango, avokádo, granátová jablka, nashi a další. Každý si vybral podle svého a moc jsme si ochutnávání užili.

Hrašová Lucie

 

 

Vánoce jsou krásné svátky nejen s dárky, ale i mnoha vánočními turnaji ve sportu. Naši chlapci si pod stromeček nadělili perfektní sportovní dárek ve florbalu. Na Dukle v hale hrálo 8 družstev z jednotlivých škol. Chlapci porazili družstva ve své skupině, v semifinále a ve finále nastoupili proti družstvu Dubiny. Zápas byl perfektní, plný napětí do poslední minuty. Naši vyhráli i finálový zápas a vystoupili na stupeň vítězů. Patří jim velké poděkování a gratulace. Kluci, jen tak dál.

Lacová 

V úterý dopoledne se uskutečnilo velké florbalové utkání mezi 10 školami prvního stupně pardubického okresu. Naši hoši byli plni očekávání a bojovnosti při každé hře. Ve své skupině pěti družstev byli jasnými vítězi. V semifinále se však přestalo dařit a svůj zápas prohráli o jediný gól. Do finále nastoupili proti družstvu Polabiny1. Toto utkání vyhráli a obsadili krásné třetí místo. Radost a medaile byly odměnou za jejich svědomitou hru. Všem chlapcům gratuluji.

Lacová