backgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Republikové finále ČR v plavání ZŠ v Plzni

17.09.2017

V minulém školním roce žáci třetích tříd pardubického kraje soutěžili v plavání na 25 metrů volným stylem.Výkony žáků 3.A ( nyní 4.A) je posunuly do republikového finále v Plzni. Atmosféra těchto závodů byla skvělá. Celé dění mohli rodiče sledovat v přímém přenosu České televize. Byla zde i mistrině Evropy Petra Kocová, která předávala medaile nejlepším. Našich 13 žáků z bývalé 3.A obsadilo v celkovém hodnocení krásné čtvrté místo z dvaceti škol celé republiky. Mezi jednotlivci dosáhli nejlepšího umístění - 2. místo Jan Targoš a 4. místo Anetka Brandýská. Další pěkná umístění ze stovky plavců bylo 8. místo Tomáše Rolinka, 12. místo Jana Korbuta, 16. místo Patrika Lazaráka, 33. místo Markéty Harantové. Na své žáky jsem moc hrdá a všem upřímně gratuluji a těším se na další skvělé výsledky i v jiných disciplínách.