backgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Poděkování za sběrové ráno

22.05.2026

Rádi bychom poděkovali všem žákům i rodičům, kteří se zapojili do našeho sběrového rána. Velmi si vážíme vaší ochoty a aktivního přístupu k ochraně životního prostředí.

Díky vašemu úsilí se podařilo sesbírat 9,7 tun starého papíru a kartonů.

Nejúspěšnější sběračka přinesla 525 kg papíru. V kategorii tříd se nejlépe umístila třída 4. B, která donesla 1,553 t – gratulujeme!

Po sečtení všech výsledků mělo 5 nejúspěšnějších sběračů možnost vylosovat dalších 45 šťastlivců, kteří si mohli vybrat svou odměnu.

Do akce se zapojila i většina tříd, které jsou právě na soustředění nebo na škole v přírodě, čehož si velmi ceníme.

Děkujeme také všem pedagogům, asistentům a žákům 8. a 9. tříd, kteří si ráno přivstavili a ochotně pomáhali.

Šárka Culková

 

 

Poděkování za sběrové ráno
Poděkování za sběrové ráno
Poděkování za sběrové ráno
Poděkování za sběrové ráno
Poděkování za sběrové ráno
Poděkování za sběrové ráno
Poděkování za sběrové ráno
Poděkování za sběrové ráno
Poděkování za sběrové ráno
Poděkování za sběrové ráno
Poděkování za sběrové ráno