backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 6.A

                Srdečně Vás zveme na kulturní vystoupení žáků a učitelů ZŠ Benešovo náměstí u příležitosti oslav

100. výročí republiky. Společně zavzpomínáme na historické milníky našich dějin v hudebně-divadelním pojetí.

                Do pomyslného stroje času nastoupíme v pátek 26. 10. 2018 v KD Dukla od 9h. a od 10:30h.

 

Těšíme se na Vás

Vážení rodiče,

vzhledem k potížím s programem Bakaláři je nutné všem 6. ročníkům vygenerovat nová hesla. Dětem je předám do konce týdne.

Děkuji za pochopení.

Kateřina Štruncová

 

Zpráva pro rodiče

Dobrý den, zdravíme Vás z Benešovky a máme k Vám nalehavou prosbu. Máme pro Vás spoustu fotografií Vašich dětí jak závodí za ŠAK v atletice, ale protože se musíme  řídit zákonem o GPDR, nemůžeme fotky zvěřejňovat. Potřebujeme k tomu Váš souhlas. V praxi to znamená, že třídní učitelé souhlas od Vás shromáždí a odevzdají panu Skřivánkovi, který mi dá souhlas k zveřejnění fotek a článků. Jinak lze fotky zveřejňovat jen jako viz příloha a to by bylo škoda.

Zprávu podal HE2

Zdravíme všechny fanoušky přírody. V loňském školním roce v únoru jsme vyhlásili v pořadí už VI. ročník fotografické přírodopisné soutěže. Podívejte se do archivu na článek z února 2018, tam najdete veškeré informace o soutěži. Podívají se hlavně šestáci, protože jich se soutěž týká nově. Fotky dodávejte paní učitelce Sobolíkové a Benedové, ony vás informují jakou formou. Přimomínám jen základní informaci, soutěžíme ve třech katogoriích: krajina, fauna, flora včetně lišejníků a hub. Pro inspiraci přikládám par fotek.

Zapsal a fotil externista HE2 a jeho pes

Vážení rodiče,

v příloze najdete informace ke sportovnímu soustředění a podklady, které je potřeba odevzdat při odjezdu. Všechny děti je již dostaly v tištěné podobě a jedná se tedy pouze o "nouzovou zálohu".

Propozice k soustředění jsou platné pro obě třídy a já jsem zapomněla upravit zmínku o mobilních telefonech, kde pro 6. A platí to, co bylo jednomyslně odhlasováno na informační schůzce = MOBILNÍ TELEFONY zůstavají v Pardubicích. ;-)

Kateřina Štruncová

V příloze najdete zápisy 1 - 22. Doporučuji si přílohu stáhnout. Zápisy si nepište dopředu.

DR

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 6. 9. se v učebně 6. A koná od 16 hod. informační schůzka, na které se dozvíte informace k organizaci výuky, tréninků, soustředění apod.

Kateřina Štruncová

Milí šesťáci,

od středy 5. 9. do pátku 7. 9. bude výuka probíhat následovně:

ST 5. 9. - konec vyučování v 11:40 (bez odpoledního vyučování)

ČT 6. 9. - konec vyučování ve 13:30 a poté první atletický trénink 14:45 - 15:30

PÁ 7. 9. - konec vyučování ve 12:35 (bez plavání)

 

! První hodina plavání se koná v pátek 14. 9.!

 

Kateřina Štruncová

 

Přejeme krásné prázdniny. Hodně sluníčka, dobré nálady a spoustu zážitků. 

Páťáci :-)

V letošním školním roce se naší škole v orientačním běhu mimořádně dařilo. 

Liga škol má dvě podzimní a dvě jarní kola - všechna čtyři kola naše škola vyhrála. V květnu proběhlo krajské kolo přeboru škol v OB v Lázních Bohdaneč,  tam jsme si druhým místem (žáci 6. - 9. ročník) zajistili postup do celostátního finále přeboru škol 6. června do Pardubic  -Dostihové závodiště. Konkurence v Pardubicích byla obrovská, všichni ze sebe  při horkém počasí vydali úplně všechno.Uběhnout přes 4 km a najít 24 kontrol, nebylo vůbec snadné.

Naše škola má celorepublikového  vítěze v kategorii H7 - Filipa Haase ze třídy 7.A

Moc Vám všem za účast na závodech děkuji, gratuluji k výsledkům a v dalším školní roce 2018/2019 se Vás všechny moc těším.

Zora Paarová