backgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 2.A

A je to tady. Poslední den ve 2.A, pohoda, začínající prázdniny a hlavně krásné vysvědčení. 

Všem dětem a rodičům přeji příjemné prožití prázdnin a načerpání nové energie na další školní rok. 

Lacová, Pošvová

Závěr roku je spojen s hrami a pohodou. Tu si užily děti z 2. A v Lumpáriu. Už se těší na závěr roku a krásné vysvědčení.

Odměnou za plavání byla dětem poslední hodina v aquaparku. Největší zábavou byla skluzavka. Všichni si to náramně užili. Příští rok opět zpět v bazéně!

Dnes se děti z 2. A učily základům správného stolování. Byly rozděleny do skupin a přinesly si jídlo, z kterého připravily pokrm. Krásně připravené stoly a chutné jídlo hovoří za vše. Dobrou chuť!

Jana Lacová

Závěr roku děti strávily v pěkném prostředí sportovního hřiště, kde nejen sportovaly i s rodiči, ale také si opékaly buřty. Odpoledne bylo zkrátka super!!! 

To je naše poslední horolezecká stěna v tomto roce. Naučili jsme se šplhat do výšek a být obratní při zdolávání překážek. Bylo to super a doufáme, že i příští rok zdoláme další výšky. 

Jana Lacová

Výlet na hrad Potštejn, krásné počasí, zmrzlina a pohoda, to byla odměna pro děti z

2. A.

Jana Lacová

V soutěži ve sběrovém ránu získlala 2. A druhé místo. Odměnou byla návštěva bowlingu.

Nadšení dětí bylo úžasné, všichni koulely jako o život. 

Gratulujeme, tak zas příště na sběrovém ránu!

Jana Lacová

Pec pod Sněžkou 

30. 5. – 3. 6. 2022

Je letní čas a žáci 2. A odjeli na sportovní soustředění na Lesní boudu. I když bylo chladnější počasí, děti sportovaly s nadšením. Během týdne si užily kromě sportování i mnoho zábavných her, nechyběla diskotéka a oslava dne dětí se zmrzlinovým pohárem. Domů odjížděly trochu unavení, ale spokojení.

Hurá zase na další sportování v září na Jivce.

Jana Lacová 

Dnes od 7:00 probíhalo na naší škole po dlouhé době opět sběrové ráno. Děti z 2. A se semkly jako kolektiv a každý něco přinesl. Příkladem šla i paní učitelka s paní asistentkou. 

S radostí Vám můžeme oznámit, že děti z 2. A získaly druhé místo z celkového počtu všech tříd. Děkujeme dětem i rodičům za pomoc při sběrovém ránu.

To nás vybízí k tomu, abychom již nyní sbírali papír k podzimnímu sběru. A příští školní rok se spolu radovali z dalšího krásného umístění. laugh

paní učitelka Jana Lacová a paní asistentka Kristýna Pošvová