backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 2.A

4.1. - Horolezecká stěna (100,- Kč) - sraz v 8:00 před školou nebo v 8:20 Sokolovna

6.1. - Projektový den - Tři králové 

10.1. - Konzultační odpoledne 16:00 - 17:30 

18.1. - Horolezecká stěna (100,- Kč) - sraz v 8:00 před školou nebo v 8:20 Sokolovna

 

Bruslení - čekáme, jestli se uvolní jiný den, než pátek

 

Preventivní plošné testování antigenními testy bude probíhat od 3. do 16.1.  v pondělí a ve čtvrtek, další týdny každé pondělí. Více informací viz https://www.benesovka.cz/uskutecnene-akce/testovani-od-3-1-2022

Lucie Lenochová 

Krásné prožití vánočních svátků s celou rodinou a do nového roku hlavně zdraví, štěstí a lásku.

Ze srdce přeje

Lucie Lenochová a celá 2. A

Tak ŠŤASTNÉ A VESELÉ!

2.A

Dnes jsme si zahráli parádně fotbal a přehazovanou! Vytvořili jsme si 3 družstva, stejně tak 2.B a hráli všichni se všema. Výsledky již brzy... 

Sporťáci ze 2.A

Dnes to byl krásný den! Brzy ráno jsme vyšli všichni na Paletu, kde jsme vyráběli svíčky. Byla to naše úplně první Paleta a tak jsme se mohli seznámit i se všemi zvířátky. Odnesli jsme si 2 svíčky, které jsme si vyrobili. Máme radost! Snad budou doma i svítit...

2. A

Milí rodiče,

naše škola se zapojila do „Batůžkového projektu do škol“, který zaštiťuje mezinárodní charitativní organizace Mary’s Meals. 

Batůžkový projekt je podpůrná aktivita určená dětem základních škol v chudobou sužovaných zemích. Většina těchto dětí zapojených do programu Mary’s Meals nemá základní učební pomůcky, jako jsou tužky nebo sešity. Když vaše dítě daruje batůžek jinému dítěti s věcmi, které potřebuje, usnadní mu učení. Může to být i jediný dárek, který kdy dostane. Žáci jsou tímto způsobem vedeni nejen k sociálnímu cítění a pomoci potřebným lidem, ale současně se učí vzájemné spolupráci, rozvíjejí své organizační schopnosti a probouzí se v nich zájem o dění ve světě.

Zapojení do této sbírky je zcela DOBROVOLNÉ, každý může přispět dle svého uvážení a možností. Batoh pro konkrétní dítě mohou děti zkompletovat společně v rámci třídy/školy (děti přinesou jednotlivé předměty ze seznamu a doplníme je v případě potřeby ve škole) nebo může dítě/rodina zkompletovat batoh samostatně.

Sběrné místo batůžků bude ve 2. A do 22. 12. 2021.

Pro více informací: http://www.batuzkovyprojekt.cz/

 

Děkuji!

Lucie Lenochová

10. 12. - BATŮŽKOVÝ PROJEKT

14. 12. - HOROLEZECKÁ STĚNA (8:00 odchod od školy nebo v 8:20 sraz pžed Sokolovnou)

16. 12. - PALETA

17. 12. - AQUA

20. 12. - VÁNOČNÍ TURNAJ

21. 12. - VÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ

22. 12. - VÁNOCE VE ŠKOLE

23. 12. 2021 - 2. 1. 2022 - VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

 

Lucie Lenochová

Vážení rodiče. V této době, kdy se střídají třídy v karanténě, připomínám tímto Pohádkové předplatné na rok 2021/2022. Snad se nás sejde co nejvíce. Zatím platí text na lístečku, který jsem posílala po dětech a nyní ho těm, ke kterým se text nedostal, překopíruji.

                                                                Hezký víkend a hodně zdraví         Jana Secká

 

 

Vážení rodiče.

V pondělí 22.11. je  ve VČD představení z Pohádkového předplatného 2021/2022. Divadelní společnost Julie Jurištové z Prahy uvádí pohádku Obušku, z pytle ven. Divadlo začíná v 17,00 hod. Délka představení je cca 65 minut.

Děti musí mít v divadle roušky, proto je prosím nezapomeňte.

Prozatím děti do 12 let nemusí mít testy. Pokud by se situace změnila, dáme včas vědět. Pokud budou nutné testy, otestujeme děti dopoledne ve škole.

Sejdeme se mezi 16,30 – 16,40 před divadlem, kde si děti převezmeme.

Situace není jednoduchá, a proto děkujeme za Vaši vstřícnost.

Jana Secká, Zuzana Shánělová, Lucie Vobořilová, Barbora Kafková