backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 1.A

     Nechybí někomu “půlka skříně”...? :) Pokud nějaké věci identifikujete, zastavte se pro ně prosím v 1.A. Co nejdřív. :D Děkuji. 

Michaela Doubravová

     Náš druhý výlet na závěr školního roku nás zavedl do zábavního parku Mirakulum v Milovicích. Počasí bylo opět víc než krásné a nálada všech vynikající. :) A park obrovský a dětí mraky. :)

     Vyhrazený čas na naši návštěvu letěl kosmickou rychlostí a tak jsme zvolili strategický plán. Dopoledne Lanové centrum + laňáček a Vodní svět, pak oběd a odpoledne pokračování v Lesním minizoo, v Hradu s podzemními chodbami a na schlazení opět Vodní svět. Stihnout všechny atrakce by představovalo jet tam místo soustředění. :) 

     Bylo to parádní a moc jsme si to všichni užili. Kam pojedeme příště? :) 

Michaela Doubravová a výletníci z áčka :)

     Náš třídní Cristiano Ronaldo si přivezl z víkendového turnaje stříbrnou medaili. V Náchodě mu asi chyběly naše třídní roztleskávačky. I tak dal dva góly, ale penaltu trochu přestřelil. :) Gratulujeme Markusovi a držíme pěsti do dalších bojů.

Michaela Doubravová a fandíci z áčka

     Nedávno jsme vyráběli přáníčko pro maminky a teď přišli na řadu i tatínci. Stali se z nás módní návrháři a kreativitě se meze nekladly. :) Obsah přáníčka si každý vymýšlel úplně sám. Tak všechno nejlepší! :)

Michaela Doubravová a gratulanti z áčka

 

     Ve středu 12. června jsme se vydali na výlet do Choltic. Jeli jsme navštívit naše nové kamarády z tamní 1.A. Prohlédli jsme si jejich školu a třídu, pohráli jsme si na hřišti a krátce před osmou hodinou jsme se vydali na výlet po okolí. Šli jsme Přírodní rezervací Obora, přes zříceninu tvrze ve Svojšicích, podívali jsme se k rozhledně Barborka u Svinčanech a po přibližně devíti kilometrech jsme se vrátili do areálu školy. Počasí nám víc než přálo a tak byla cesta hlavně v závěru docela náročná. :) Naobědvali jsme se a obnovili rychle síly k dalším společným aktivitám.

     "Po o" začal indiánský program. Spolu s choltickými prvňáčky jsme byli rozděleni do družstev a pomocí úkolů jsme získávali kartičky a z nich pak poskládali jméno své skupiny. Místní "školní indiánská náčelnice" nám přečetla legendu a po ní následoval kvíz pozornosti. Za správné odpovědi jsme získávali body pro svůj tým. Jako správný indiánský kmen jsme pomáhali vyrábět totem. Ještě jsme si stihli prohlédnout indiánské teepee, ve kterých choltické děti budou nocovat, poděkovali slečně učitelce Daniele Čepčářové za pozvání a pohostinnost a vyrazili plní dojmů a trošku i unavení na cestu zpět. Těšíme se na další shledání. :) 

Michaela Doubravová a indiáni z áčka :)