backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 1.A

Naše třída se zapojila do batůžkového projetku a posíláme celkem 13 batůžků do Afriky. Chtěla bych moc poděkovat a pochválit děti a rodiče za jejich aktivitu pomoc. Mým cílem byly 2 batůžky - jeden pro holčiku a jeden pro chlapce. Počet batůžků předčil několikanásobně mé očekávání. Doufáme, že batůžky se dostanou do správných rukou a jiným dětem na Zemi udělají radost. 

Třídní učitelka, holky a kluci z 1.A 

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2022 přeje 1.A 

Při pracovních činnostech jsme se vrhli na výrobu ozdob ze slaného těsta. Jako první jsme si museli připravit těsto. Paní učitelka nám připravila ingredience do misky a my jsme se snažili vykouzlit těsto smiley. Těsto bylo hlavně na rukou, a tak nás musela paní učirtelka zachránit a těsto za nás dodělat. Všechno ostatní jsme už zvládli sami (ještě nám vyválela těsto). Ozdobičkám dáme stužku a doma si pověsíme třeba na stromeček. 

Šikulové z 1.A

 

 

Žijeme v době, kdy venku řádí covid. Zdárně jsme se mu vyhýbali, ale nakonec i na nás došlofrown. Týden jsme se učili doma přes počítač. Bylo to pro nás nové, ale všichni jsme se s tím (díky rodičům) poprali.

Když jsme si mysleli, že to máme za sebou, přišlo to znova. Jenže nastala situace, že někdo se učil doma a někdo ve škole. Paní učitelku jsme všichni viděli přes počítač a ve třídě byla s dětmi paní asistentka.

Tak se podívejte, jak to vypadá angel.  Už se těšíme až budeme všichni zase společně ve třídě. 

Pilní žáci a žačky z 1.A 

V pátek 3. 12. k nám do třídy zavítal Mikuláš, anděl a čerti. Někteří z nás se trochu báli, ale my jsme řekli básničku a za odměnu jsme dostali záložky na čtení a sladkost. Čerti si do pekla nakonec nikoho nevzali. Při pracovních činnostech jsme si ještě čerty vyrobili. 

Čertíci z 1.A 

Vážení rodiče. Dnes bylo první představení z Pohádkového předplatného pro rok 2021/2022. Vzhledem k tomu, že je vaše třída v karanténě a přihlášení žáci se ho nemohli zúčastnit, jednala jsem s divadlem o náhradě. Situace není jednoduchá a nikdo neví, co bude dál. Jsme tedy domluveni na náhradním představení, které se podaří nasmlouvat. Pokud ne, vrátí na konci předplatného divadlo peníze. Buďme tedy trpěliví a snad vše dobře dopadne. Jana Secká

Vážení rodiče. V této době, kdy se střídají třídy v karanténě, připomínám tímto Pohádkové předplatné na rok 2021/2022. Snad se nás sejde co nejvíce. Zatím platí text na lístečku, který jsem posílala po dětech a nyní ho těm, ke kterým se text nedostal, překopíruji.

                                                                Hezký víkend a hodně zdraví         Jana Secká

 

 

Vážení rodiče.

V pondělí 22.11. je  ve VČD představení z Pohádkového předplatného 2021/2022. Divadelní společnost Julie Jurištové z Prahy uvádí pohádku Obušku, z pytle ven. Divadlo začíná v 17,00 hod. Délka představení je cca 65 minut.

Děti musí mít v divadle roušky, proto je prosím nezapomeňte.

Prozatím děti do 12 let nemusí mít testy. Pokud by se situace změnila, dáme včas vědět. Pokud budou nutné testy, otestujeme děti dopoledne ve škole.

Sejdeme se mezi 16,30 – 16,40 před divadlem, kde si děti převezmeme.

Situace není jednoduchá, a proto děkujeme za Vaši vstřícnost.

Jana Secká, Zuzana Shánělová, Lucie Vobořilová, Barbora Kafková

  

 

A jsou z nás školáci smiley. Podívejte se, jak nám to v lavici sluší. 

 

Holky a kluci z 1.A