backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 5.A

V úterý 18.12. proběhl na naší škole turnaj v piškvorkách. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií:

mladší kategorie (žáci 5., 6. a 7. tříd) a starší kategorie (žáci 8. a 9. tříd). Soutěžila mezi sebou pětičlenná družstva.

Výsledky jsou následující:

mladší kategorie

1.místo 7.B

2. místo 6.A

3. místo 5.A, B

starší kategorie

1.místo 9.B

2. místo 8.A

3. místo 8.B

Výhercům gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme.

Fiš a Mik

 

 

 
 

Vážení rodiče,

přeji Vám krásné, spokojené vánoce a mnoho společných chvil s rodinou. Děkuji za veškerou podporu a vzájemnou spolupráci po celých pět let. Ať nám to ještě chvíli vydrží.

Lacová

V pondělí jsme se zúčastnili okresního kola v šachu. Celý turnaj byl velice hezky zorganizován a měl spád. Každý hráč měl 15 minut na jednu hru. Celkem se hrálo 7 her. Bohužel jsme do krajského kola nepostoupili. Účast se ale počítá. Není důležité pokaždé vyhrát ale zúčastnit se! Děkuji všem zúčastněným.

Lenochová Lucie

Každý rok jsou vánoce  spojené s vánočními turnaji v různých sportovních odvětví. Žáci 5.A  se i letos jednoho turnaje ve florbalu zúčastnili. Sešlo se 6 družstev pardubických škol a vzájemná utkání začala hned v 8,00 hodin.Děti se s vervou pustily do hry. Naši chlapci s jednou dívkou hned první zápas vyhráli, a to bylo klíčové utkání pro další boje. Po pěti vyhraných zápasech  získali první místo. Rodost byla veliká, vánoce mohou začít. Všem chlapcům a dívce děkuji a gratuluji k vítězství.

Lacová

Konečně se nám zadařilo a děti chytily druhý dech. Po dvou letech jsme získali první místo v Čeps cupu v okresním kole ve florbalu. Turnaje se zúčastnilo 10 týmů z pardubických škol. Děti hrály ve dvou skupinách. Naše družstvo postoupilo do semifinále ze skupiny jako druhé. Svou bojovností vyhrály a čekalo je finále. Děti si však vítězství již nenechaly ujít. Radost z prvního místa nebrala konce. Tak a postupujeme do krajského kola. Konečně je to tu. Všichni si zaslouží velkou pochvalu a držme jim pěsti v dalších zápasech.

Lacová 

Děkuji všem rodičům a dětem za úžasné sběrové ráno. Ukázalo se, že jsme tým 30 dětí ve třídě, kdy všichni přinesli svůj nasbíraný  papír. Podpora rodičů je nádherná. Opět nám patří první místo v pořadí již deváté. Nasbírali jsme skoro 4 500 kg papíru. Super. Na jaře nás čeká společné poslední sběrové ráno a já věřím, že tu desítku dáme. 

Lacová

Děkuji všem rodičům za stoprocentní účast na třídní schůzce, která proběhla ve velmi přátelském duchu. Poděkování patří i paní Horálkové, která zastupuje naši třídu po celých 5 roků. Vaší spolupráce se školou a paní učitelkou si moc vážím.

Lacová 

                Srdečně Vás zveme na kulturní vystoupení žáků a učitelů ZŠ Benešovo náměstí u příležitosti oslav

100. výročí republiky. Společně zavzpomínáme na historické milníky našich dějin v hudebně-divadelním pojetí.

                Do pomyslného stroje času nastoupíme v pátek 26. 10. 2018 v KD Dukla od 9h. a od 10:30h.

 

Těšíme se na Vás

Tak a je to tady. Naše poslední Jívka a podzimní soustředění v opravdu krásném prostředí. Slunečné dny nás provázely celý týden. Užívali jsme si sportování v různých disciplínách, nádherný výlet byl do Adršpachu a v závěru byla také pyžamová párty. Nechyběl ani bazén, kde jsme uvolnili unavené tělo. Bylo to opravdu moc fajn a je na co vzpomínat.

Lacová

Všem dětem i rodičům přeji krásné a pohodové prázdniny, sluníčkem prosluněné léto s mnoha sportovními aktivitami.

J. Lacová