backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 5.A

Celé dopoledne před vysvědčením jsme se věnovali projektu - finanční gramotnost. Probrali jsme platby v hotovosti, platby kartou ale nejen to. Zajímali nás i dluhopisy a akcie. Celý projektový den se velice povedl.

Lenochová Lucie

Dva týdny se chystalo překvapení pro děti za uplynulé pololetí. Dva týdny děti nevědely, co se chystá. Pomocí indícií, které v průběhu děti měly k dispozici, vymýšlely nejrůznější varianty výletů - divadlo, kino, bowling, ...ale až dnes se opravdu dozvěděly, kam jedou - JUMP ARÉNA! Hurá! 

Všichni jsme si JUMP ARÉNU užili a těšíme se na další dobrodružství!

Lenochová Lucie

Máme za sebou krásnou závodní neděli.

Za ŠAK reprezentovali:

Kuboušková Valerie (60 m, skok daleký) ze 4. A, Vrbová Veronika a Bulisová Nela (60 m, skok daleký), Chovanec Adam (60 m - 3. místo, skok daleký, 600 m) a Lhotský Lukáš (60 m, 60 m překážek - 3. místo) z 5. A, Benda Jan a Bezdíček Lukáš z 5.B (60 m, skok daleký, 600 m).

Všem zúčastněným díky!

Lenochová Lucie

Náš poslední lyžák jsme si užili na maximum. Lyžovali jsme, chodili na procházky, hráli hry ve sněhu a i ty vědomostní. Užili jsme si saunu a jeden večer jsme měli přednášku horské služby a diskotéku. Děkuji úžasným kolegům a ještě úžasnějším dětem za celý týden.

Lenochová Lucie

I letos jsme ochutnávali exotické ovoce! Každý si pochutnal na něčem jiném.

 Lenochová Lucie

Máme za sebou další povedenou akci! Dnes jsme byli na laser game. Někdo už hru znal, někdo byl poprvé. Výsledek je ale u všech dětí stejný - nadšenost!

Lenochová Lucie

Středeční ráno bylo ve znamení sběru papíru. Před školu byly přistaveny dva kontejnery a žáci 9. ročníků spolu s panem učitelem Mokřížem a paní učitelkou Schoberovou a Vodákovou přebírali donesený sběr.

Přestože se tentokrát nesoutěžilo, která třída nebo jednotlivec nasbírá nejvíce papíru, sběrové ráno se vydařilo.

Všem zúčastněným velmi děkujeme.

Mgr. Lenka Klepalová

Podzim patřil tradičně orientačnímu běhu - liga škol Pardubic. Účastní se ti nejmladší (3. - 4. ročníky běhají podle fáborků), starší žáci (s mapou). Závod probíhal v lesích na Dubině.

Obě podzimní kola naše škola vyhrála.

Děkujeme všem za účast a skvělé výsledky. Uvidíme se  opět na jaře roku 2020, kdy nás čekají zbývající dvě kola.

PaaZ

Dnes jsme byli podpořit spolužáka na závodech. Máme ve třídě 5. nejrychlejšího chlapce Pardubic! Vendo, jsme na Tebe všichni pyšní!

 

Lenochová Lucie