backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 5.A

Středeční ráno bylo ve znamení sběru papíru. Před školu byly přistaveny dva kontejnery a žáci 9. ročníků spolu s panem učitelem Mokřížem a paní učitelkou Schoberovou a Vodákovou přebírali donesený sběr.

Přestože se tentokrát nesoutěžilo, která třída nebo jednotlivec nasbírá nejvíce papíru, sběrové ráno se vydařilo.

Všem zúčastněným velmi děkujeme.

Mgr. Lenka Klepalová

Podzim patřil tradičně orientačnímu běhu - liga škol Pardubic. Účastní se ti nejmladší (3. - 4. ročníky běhají podle fáborků), starší žáci (s mapou). Závod probíhal v lesích na Dubině.

Obě podzimní kola naše škola vyhrála.

Děkujeme všem za účast a skvělé výsledky. Uvidíme se  opět na jaře roku 2020, kdy nás čekají zbývající dvě kola.

PaaZ

Dnes jsme byli podpořit spolužáka na závodech. Máme ve třídě 5. nejrychlejšího chlapce Pardubic! Vendo, jsme na Tebe všichni pyšní!

 

Lenochová Lucie

V pondělí jsme měli možnost zúčastnit se slavnotního vyhlášení atletikého čtyřboje, ve kterém naše škola získala nejvíce ocenění. Vyhlášení proběhlo v sále Jana Kašpara v Pardubicích a moc jsme si ho užili.

Atletický čtyřboj se skládá z běhu na 60m, skoku do dálky, hodu kriketovým míčkem a z vytrvalostního běhu. Každý výkon je bodově ohodnocen a součet všech bodů třídy pak zprůměrován.

Více informací zde: https://www.pardubickykraj.cz/aktuality/104104/temer-11-tisic-deti-v-kraji-se-ucastnilo-regionalnich-olympiad

Lenochová LucieZačátek školního roku jsme zahájili soustředěním na Jívce.

Hodnocení dětí: ,,Soustředění bylo super. Všichni jsme si ho moc užili. Bylo tam hodně srandy a týmy byly letos nelepší. Moc se těšíme na další soustředění - čeká nás lyžák. Na Jívce vařili moc dobře."

Lenochová Lucie

PO v 11:40

ÚT ve 12:35 (od 7:00 bude k dispozici atletická příprava na talentovky do sportovky 6. třídy)

ST ve 12:35

ČT ve 14:20

PÁ ve 13:30

 

Lenochová Lucie

Děkuji celé 4.A, dětem i rodičům za krásný školní rok 2018/2019. Krásné prázdniny!

Lenochová Lucie

Konec školního roku se blíží a my jsme se rozhodli si ho pořádně užít!

Lenochová Lucie

 

Užíváme si letní počasí!

Lenochová Lucie

,,Klobouk dolů před celou 4.A!’’ Slyšela jsem už při generálce. Hráli jsme totiž divadlo Sněhurka a sedm trpaslíků. Dlouhé měsíce jsme nacvičovali při vyučování ale také po vyučování. Naším cílem bylo zahrát rodičům. Než se tomu tak stalo, hráli jsme mladším dětem, kterým se divadlo moc líbilo. Mohli jsme tedy pozvat rodiče a ukázat jim, co jsme se naučili - výsledkem byl potlesk a hrdost má i rodičů! Protože je text v rýmech a kulisy byly ohodnoceny za více než povedené, divadlo jsme zahráli i vedení školy a příští školní rok se chystáme na další dobrodružství...to si ale necháme zatím pro sebe!

Lenochová Lucie