backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 5.AZačátek školního roku jsme zahájili soustředěním na Jívce.

Hodnocení dětí: ,,Soustředění bylo super. Všichni jsme si ho moc užili. Bylo tam hodně srandy a týmy byly letos nelepší. Moc se těšíme na další soustředění - čeká nás lyžák. Na Jívce vařili moc dobře."

Lenochová Lucie

PO v 11:40

ÚT ve 12:35 (od 7:00 bude k dispozici atletická příprava na talentovky do sportovky 6. třídy)

ST ve 12:35

ČT ve 14:20

PÁ ve 13:30

Podrobný rozvrh bude zde v průběhu týdne.

Lenochová Lucie

Děkuji celé 4.A, dětem i rodičům za krásný školní rok 2018/2019. Krásné prázdniny!

Lenochová Lucie

Konec školního roku se blíží a my jsme se rozhodli si ho pořádně užít!

Lenochová Lucie

 

Užíváme si letní počasí!

Lenochová Lucie

,,Klobouk dolů před celou 4.A!’’ Slyšela jsem už při generálce. Hráli jsme totiž divadlo Sněhurka a sedm trpaslíků. Dlouhé měsíce jsme nacvičovali při vyučování ale také po vyučování. Naším cílem bylo zahrát rodičům. Než se tomu tak stalo, hráli jsme mladším dětem, kterým se divadlo moc líbilo. Mohli jsme tedy pozvat rodiče a ukázat jim, co jsme se naučili - výsledkem byl potlesk a hrdost má i rodičů! Protože je text v rýmech a kulisy byly ohodnoceny za více než povedené, divadlo jsme zahráli i vedení školy a příští školní rok se chystáme na další dobrodružství...to si ale necháme zatím pro sebe!

Lenochová Lucie

 

Dnešní den byl ve znamení očekávání. V plánu bylo totiž doopravdické soudní líčení. Byli jsme svědky rozsudku souzeného za jízdu v automobilovém vozidlu v podnapilém stavu. Po rozsouzení jsme zůstali ještě v soudní síni a pan soudce nám vysvětlil vše, co se událo a navíc nám zodpověděl všechny záludné otázky, které jsme měli. Očekávání bylo tedy více než naplněno. Zbytek dopoledne jsme strávili v parku se zmrzkou:)

Lenochová Lucie

Výlet na kolách jsme díky vysokým teplotám vyměnili za paddleboardy. Byl to skvělý nápad! Na prknech jsme strávili dvě hodiny a tu třetí jsme si užili ve fun parku. 

Lenochová Lucie 

Máme za sebou krásný týden v Janských Lázních. Pokaždé si s dětmi říkáme, jak nám bylo fajn a že už žádné lepší soustředění být určitě nemůže. Ale tohle soustředění mělo zase něco navíc a bylo zase nejlepší! Dopoledne jsme sportovali ve družstvech i za jednotlivce, jedno odpoledne jsme si naplánovali stezku korunami stromů, další odpoledne lanový park a nebo také výlet do Janských Lázních na zmrzlinu. Soustředění jsme zakončili výšlapem na Modré kameny, kde jsme viděli východ slunce. Děti byly úžasní parťáci, těšíme se na září na Jívku!:)

 

Lenochová Lucie 

V pátek 7. června 2019 k nám do školy zavítala skupina historického šermu agentury Pernštejni. Program pro pestré složení diváků - od čtvrťáků po sedmáky byl na téma Řím. Přenesli jsme se do 1 st. př. n. l., prožili poslední chvíle Gaia Iulia Caesara, seznámili se s nejznámnějšími císaři od Oktaviána Augusta po Nerona, někteří si na vlastní kůži vyzkoušeli při výcviku legionáře i legendární formaci želva a závěr patřil souboji gladiátorů.

Schobi