backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 1.B

Tento čtvrtek jsme s našimi prvňáčky navštívili zimní stadion. Bruslení jsme si parádně užili!

1. A a 1. B

Nejen, že jsme ve čtvrtek 30.1. rozdali pololetní vysvědčení, ale také jsme nakoukli do tajů bankovek, účtů a kreditních karet v rámci projektu - finanční gramotnost. Asi nejvíce děti bavilo vyrábění vlastních bankovek:)).

Hurááááá, naše první vysvědčení !!!

Spoustu toho už přečteme, tak rychle do knihovny. Paní knihovnice nám představily různé tipy knih a především  daly čas, abychom si vše v klidu prohlédli a prozkoumali. 

Všichni se už moooc těšíme na Ježíška. Poslední den ve škole před vánoci jsme si udělali pohodový. Donesli jsme krabičky plné vynikajícího cukroví a také malý dáreček pro spolužáka. Nechyběl ani školní pěvecký sbor, se kterým jsme si zazpívali vánoční koledy.

Dne 18.12. probíhal na naší škole sportovní den. Pořádně jsme si ho užili :)).

Předvánoční čas jsme si zpestřrili nácvikem tance " Mazurka". Zjistila jsem, že naše třída není dobrá jen na sport, ale také na tanec :)). 

Hned jak jsem přišli z bruslení, navštívili nás čerti s Mikulášem a andělem. Po jejich odchodu nás byl pořád stejný počet, uf :)).

Poctivě každou středu chodíme do bazénu. Nacvičujeme, procvičujeme, potápíme, lovíme, splýváme, skáčeme a spoustu dalších důležitých prvků plavání.

Návštěva loutkoherců z Prahy. Vodit marionetu není žádná legrace :)).