backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 1.B

Vážení rodiče. Dnes bylo první představení z Pohádkového předplatného pro rok 2021/2022. Vzhledem k tomu, že je vaše třída v karanténě a přihlášení žáci se ho nemohli zúčastnit, jednala jsem s divadlem o náhradě. Situace není jednoduchá a nikdo neví, co bude dál. Jsme tedy domluveni na náhradním představení, které se podaří nasmlouvat. Pokud ne, vrátí na konci předplatného divadlo peníze. Buďme tedy trpěliví a snad vše dobře dopadne. Jana Secká

Vážení rodiče. V této době, kdy se střídají třídy v karanténě, připomínám tímto Pohádkové předplatné na rok 2021/2022. Snad se nás sejde co nejvíce. Zatím platí text na lístečku, který jsem posílala po dětech a nyní ho těm, ke kterým se text nedostal, překopíruji.

                                                                Hezký víkend a hodně zdraví         Jana Secká

 

 

Vážení rodiče.

V pondělí 22.11. je  ve VČD představení z Pohádkového předplatného 2021/2022. Divadelní společnost Julie Jurištové z Prahy uvádí pohádku Obušku, z pytle ven. Divadlo začíná v 17,00 hod. Délka představení je cca 65 minut.

Děti musí mít v divadle roušky, proto je prosím nezapomeňte.

Prozatím děti do 12 let nemusí mít testy. Pokud by se situace změnila, dáme včas vědět. Pokud budou nutné testy, otestujeme děti dopoledne ve škole.

Sejdeme se mezi 16,30 – 16,40 před divadlem, kde si děti převezmeme.

Situace není jednoduchá, a proto děkujeme za Vaši vstřícnost.

Jana Secká, Zuzana Shánělová, Lucie Vobořilová, Barbora Kafková

  

 

Dneska byl krásný den přímo stvořený pro sportování. Přijali jsme pozvání do MŠ Raisova a společně s předškoláky si zasportovali na hřišti v Jesničánkách. Počasí překrásné, stanoviště super. Ještě chvíli pohrát a hurá do školy, už tam na nás čekají další kamarádi :-)

1.B

"A kdy zase přijdou deváťáci?", ptají se děti. Tento školní rok budou totiž třídu 1.B provázet děti z 9.A. Už se vzájemně seznámili, proběhla společná hodina "výtvarky" a několi společných přestávek. Každý deváťák má svého prvňáčka, ale kamarádí se všichni dohromady. Každou středu k nám teď chodí skupinka deváťáků číst a hrát hry :-). Je to moc prima. Celé čteníčko bychom rádi ukončili společnou VÁNOČNÍ ČTENÁŘKOU DÍLNOU :-) . 

1.B