backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 6.C

Užijte si krásné prázdniny, odpočiňte si a dávejte na sebe pozor!

Těším se na vás v září =)

Schobi

P. S.: Děkuji za všechny kytičky a dárečky - udělaly mi vesmírnou a nesmírnou radost :o)

Školní rok je téměř za námi.

Tady je plán posledního týdne:

Od pondělí do čtvrtka končíme ve 12:00, v pátek v 9:30.

Pondělí - 24. 6. 2019 - odevzdání učebnic. Stěhování lavic. Nezapomeňte donést všechny učebnice!!! Pro ty, co vědí, že nebudou ve škole, pošlete učebnice po sourozencích, rodičích příp. kamarádech! Dokontrolujeme knížky - je dobré si vzít gumu a izolepu + finance za poškozené učebnice, vyklidíme třídu, vykliďte si i šatní skříňky - doporučuji si vzít větší tašku na všechny věci =)

Úterý - 25. 6. 2019 - návštěva kina - Tajný život mazlíčků 2 - cena 129,00. Sraz ve škole v 8:00.

Středa - 26. 6. 2019 - třídnické práce a hry. Přineste si společenské hry.

Čtvrtek - 27. 6. 2019 - piknik v Tyršových sadech - sraz ve škole v 8:00, s sebou deku a něco na zub + na pití, o co se podělíme;o) Můžete si vzít i míč, švihadlo, líný tenis či frisbee.

Pátek -28. 6. 2019 - vydávání vysvědčení, hodnocení společného roku :o)

Schobi

 

Již v pátek můžete na DE donést všechny učebnice. Prosím o jejich kontrolu a případné odstranění nedostatků. Gumu a izolepu mějte v pohotovosti =)

V pondělí odevzdáváme všechny učebnice. Kdo nebude, pošle učebnice po sourozencích, rodičích, příbuzných nebo kamarádech! Bez odevzdaných učebnic není možné vydat vysvědčení.

Děkuji

Schobi

A je to tady - už nás čeká jen ždibínek nových informací k Římu, ale před tím zvládneme závěrečný souhrnný test (k ruce budete mít učebnici i možnost zalistovat si v sešitech - takže výhoda pro ty, kteří si je poctivě vedli).

6. A - út 11. 6. 2019

6. B - po nebo st 10.6. nebo 12. 6. 2019

6. C - út 11. 6. 2019

Hlavně si nic nezapomeňte =)

Schobi

V pátek 7. června 2019 k nám do školy zavítala skupina historického šermu agentury Pernštejni. Program pro pestré složení diváků - od čtvrťáků po sedmáky byl na téma Řím. Přenesli jsme se do 1 st. př. n. l., prožili poslední chvíle Gaia Iulia Caesara, seznámili se s nejznámnějšími císaři od Oktaviána Augusta po Nerona, někteří si na vlastní kůži vyzkoušeli při výcviku legionáře i legendární formaci želva a závěr patřil souboji gladiátorů.

Schobi

Pátek 31. 5. 2019 jsme strávili v nemocnici. Konal se tam den otevřených dveří a pro přihlášené školy byl připraven poutavý program i na jednotlivých pracovištích nemocnice. Návštěva transfúzní stanice naší třídou nepřicházela v úvahu - to by možná měli na tomto oddělení opravdu velice napilno, ale programy čisté pacičky a zubní pohotovost pomohly  změnit přístup mnohým z nás ke zdravotnickým zařízením. V areálu nemocnice se nacházelo spousta stanovišť s úkoly a ukázkami, takže jsme celé dopoledne měli co dělat a bavilo nás to. Dopoledne jsme zakončili pořádnou dávkou zmrzliny a oslavili tak předem Den dětí.

Schobi

V pátek se půjdeme podívat do Krajské nemocnice Pardubice na den otevřených dveří. Potřebujete jen 1. h. ma, svačinu, pití, nabitou kartu nebo 1 jízdenku na MHD, příp. nějaké drobné kapesné.

Schobi

Milí žáci.
Ve středu 5.kvetna, od 10:00 v DDM Delta se uskuteční závěrečné kolo přírodovědné poznávaci soutěže. Do tohoto kola postoupili vždy tři nejúspěšnější z ročníku. Výsledky jsou vyvěšeny na dveřích učebny přírodopisu. Odcházet budete ze školy (s paní asistentkou)a také se po skončení soutěže do školy vrátíte. Všem, kteří se zúčastnili školního kola, děkujeme a těšíme se zase za rok.
Sobolikova a Benedova

Zprávy z busu:
Jedeme! Připravte se na nápor prádla do praček. Použito vše, něco i vícekrát. Ztráty na životech 1,ztráta přezůvky 1, jiné ztráty nehlášeny.
Užili jsme si to naplno =)
3IK

Zprávy ze zvěřince: 

Dopoledne jsme navštívili aukční síň s nabídkou roztodivných soch. Poté nás paní Ježková provedla mezi různými zvířaty. Viděli jsme např. orla mořského, tchoře, jezevce a další. Dokonce jsme si mohli pohladit puštíka. Den jsme zakončili tancem na oslavu boha Diskoše.

3IK