backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 6.C

 

Návrat žáků do školy v rotacích.

Od 3.5. budou žáci pokračovat dále v distanční výuce, do školy půjdou v týdnu od 10.5., kdy se budou učit podle klasického rozvrhu.

 

Více informaci naleznete na webu školy:

https://www.benesovka.cz/uskutecnene-akce/navrat-zaku-do-skoly-od-3-5-10...

 

S pozdravem

H. Mikolinová

 

Vážení rodiče, 

 
pro výuku angličtiny v 6.C je potřeba zakoupit druhý díl učebnic MORE (MORE 2, Second Edition). Nabízí se možnost hromadného nákupu ve škole s množstevní slevou. Cena za celou sadu je 580,- (nedoporučujeme, ale je možné zakoupit pouze pracovní sešit za 240,- a zapůjčit si školní učebnici - do které není možné psát). Nákup celé sady má velké výhody především pro žáka, ale i pro celou skupinu
 
Prodej ve škole bude probíhat tak, že žáci v předem stanovených dnech a časech (upřesníme na Teamsech) dorazí do kabinetu pí. uč. Jany Mivaltové s přesným finančním obnosem a zápisníkem žáka. 
 
Pokud nebudete mít zájem o nákup přes školu, je nutné zakoupit učebnice individuálně (zde pozor na to, abyste objednali správnou verzi!!!).
 
Prosíme Vás o zaslání informace pod příspěvek na stránce třídy 6. C v TEAMSech, zda budete mít o nákup přes školu zájem, nebo zda si zakoupíte učebnice individuálně.
 
Děkujeme za spolupráci 
 
Kateřina Štruncová a Jana Mivaltová

Vážení rodiče,

v Teamsech máte informaci ohledně volitelného předmětu na příští školní rok. Vaše děti určitě ukáží, kde dané informace najdete. Děkuji za vyplnění návratky a zaslání zpět do Teamsů do 15.4.2021.

Děkuji

H. Mikolinová.

Vážení rodiče, milí žáci,

tento týden z důvodu velikonočních prázdnin je online výuka pouze do středy 31.3. Žáci se znova připojí na online hodiny v úterý 6.4.2021.

Hezké svátky všem

H. Mikolinová.

Vážení rodiče,

v matematice jsem s dětmi začala probírat učivo geometrie, při kterém jsou třeba rýsovací potřeby (trojúhelník s ryskou, pravítko, kružítko, úhloměr). Zjistila jsem, že řada dětí tyto pomůcky nemá, ač jsem na to upozorňovala s dostatečným předstihem.

Vím, že v dnešní době řešíte plno jiných problémů, prosím Vás o pomoc koupi uvedených rýsovacích potřeb. Nejnutnější je trojúhelník s ryskou a pravítko (stačí malé na rovnoběžky), kružítko a úhloměr budeme potřebovat později. Než budou otevřeny obchody s tímto zbožím, dávám tip na papírnictví, které je nedaleko naší školy, v němž je možnost nákupu přes e-shop s následným vyzvednutím.

https://www.pardubice-papirnictvi.cz/

Děkuji za pomoc a spolupráci

H. Mikolinová

Dobrý den, vážení rodiče a milí žáci,

I. pololetí je za námi a my jsme se ve škole viděli opravdu jen chvilku. Je to netradiční situace. Nejdříve bych chtěla poděkovat všem dětem, každý den si sednou k mobilu, tabletu či počítači a připojí se na hodinu, pak se pustí do vypracování a odevzdávání úkolů do jednotlivých předmětů. Prosím, nepolevujte v práci, i když vím, že je to někdy už pěkná otrava.

Ve druhé řadě chci poděkovat Vám, milí rodiče, za čas, který věnujete dětem, za tpělivost. Vím, že je to všechno náročné. Moc děkuji.

Pevné zdraví všem 

Hedvika Mikolinová.

Vážení rodiče,

v pondělí 11.1.2021 od 17:00 - 17:15 hodin proběhnou schůzky rodičů online formou přes aplikaci Teams (opět přes účty vašich dětí). Původně se mělo jednat o konzultačního odpoledne, z důvodu současné epidemiologické situace byla provedena tato změna.

Po schůzce rodičů proběhnou konzultační odpoledne:

v pondělí 11.1. od 17.15 - 19:00 h

v úterý 12.1. od 16 - 18h

formou telefonického hovoru s daným vyučujícím přes aplikaci Teams přes účty žáků naší školy (volat můžete z mobilu, tabletu, počítače (notebooku) pokud má funkční mikrofon i případně kameru). Daného učitele si najdete v aplikaci Teams buď přes Chat nebo přes Hovory. Děti vám určitě poradí.

Hedvika Mikolinová.

Vážení rodiče, milí žáci,

na hlavních stránkách školy máte informaci, že od 21.12.2020 – 3.1.2021 jsou vánoční prázdniny. Pro vás je důležitá informace, že od 4.1.2021 by měli mít žáci distanční výuku – tzn., že nejdou do školy a mají online hodiny podle rozvrhu.

Všem vám přeji hodně zdraví do nového roku 2021.

Hedvika Mikolinová.

 

Obě šesté třídy se zapojily do projektu Krabice od bot www.krabiceodbot.cz. Celý minulý týden jsme se s dětmi věnovaly nošení drobných dárků, jejich třídění pro holku nebo pro kluka podle věkové kategorie, balení do krabic od bot, zdobení balicích papírů a jejich rozdělení do sběrných míst (Pardubice nebo Chrudim). Paní učitelky s asistentkami a dětmi se pustily do akce, která byla pro dobrou věc. Obdarovat děti, které nemají možnost dostat dárečky od svých nejbližších. Všem dětem z 6. B i 6. C moc děkujeme za projevení úžasné solidarity a pomoci jiným.

Děkujeme všem rodičům, kteří pomohli dětem s výběrem dárků.

Ilona Fišerová a Hedvika Mikolinová