backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 2.C

Ve čtvrtek nás ve ŠD navštívila paní se zvířítky. Nejhezčí bylo měsíční telátko a oslík. Pejsek paní měl hlad, šel se projít po areálu školy, ale naše paní učitelka ho do jídelny nechtěla pustit (neměl kartu ani roušku) :-)

Ve školní družince jsme ve středu jeli na výlet do Třebechovic na betlémy. Výlet byl moc hezký, děti byly moc hodné, ale největším zážitkem byla cesta autobusem HC Dynamo :-)

Posílám pozdrav z 1. bruslení naší třídy. Bylo to moc fajn a už se těšíme na příště.

 

 

Vážení rodiče. V této době, kdy se střídají třídy v karanténě, připomínám tímto Pohádkové předplatné na rok 2021/2022. Snad se nás sejde co nejvíce. Zatím platí text na lístečku, který jsem posílala po dětech a nyní ho těm, ke kterým se text nedostal, překopíruji.

                                                                Hezký víkend a hodně zdraví         Jana Secká

 

 

Vážení rodiče.

V pondělí 22.11. je  ve VČD představení z Pohádkového předplatného 2021/2022. Divadelní společnost Julie Jurištové z Prahy uvádí pohádku Obušku, z pytle ven. Divadlo začíná v 17,00 hod. Délka představení je cca 65 minut.

Děti musí mít v divadle roušky, proto je prosím nezapomeňte.

Prozatím děti do 12 let nemusí mít testy. Pokud by se situace změnila, dáme včas vědět. Pokud budou nutné testy, otestujeme děti dopoledne ve škole.

Sejdeme se mezi 16,30 – 16,40 před divadlem, kde si děti převezmeme.

Situace není jednoduchá, a proto děkujeme za Vaši vstřícnost.

Jana Secká, Zuzana Shánělová, Lucie Vobořilová, Barbora Kafková

  

 

Dobrý den, 

 

všechny zveme ve čtvrtek 21. října 2021 do školní jídelny na tradiční PODZIMNÍ BURZU podzimního a zimního oblečení a sportovních potřeb. Více informací naleznete v přiloženém letáčku. 

 

Na hojnou účast se těší zaměstnanci ZŠ

Krásné zakončení školního roku i s přespáváním. Brzo zase zopakujeme. 

 

smiley

Krásný pobyt na chatě Juráška v Olešnici v Orlických horách v termínu od 14. do 18. června 2021. 

Byli jsme moc rádi, že jsme mohli jet a věříme, že příští rok nás pojede ještě víc.

 

paní učitelka Zuzka a paní vychovatelka Míša

 

PS: fotky možno ke stažení u paní učitelkycool

I když byl tento rok velice zvláštní a nemohli jsme osobně navštívit Krajskou knihovnu v Pardubicích, přesto jsme mohli u nás ve škole přivítat jejich zástupce, kteří se na nás přišli podívat. 

My, jako žáčci 1. třídy jsme jim ukázali, co jsme se za celý rok naučili a zahráli jsme jim krásné divadlo. Za odměnu jsme byli pasováni na čtenáře a každý z nás dostal na památku krásnou knížku. 

Dětský den ve 2. C

 

Moc děkujeme, bylo to vynikající :-)

Vážení rodiče,

protože připravujeme podmínky pro návrat žáků do školy, potřebujeme od vás informaci týkající se testování vašeho dítěte ve škole. Žádáme vás o vyplnění přiloženého dotazníku a odeslání během dnešního dne 7. 4.

Podrobnější informace, týkající se návratu žáků budeme zveřejňovat v pátek 9. 4. během dne.

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=dQcY1qxrlkinm_CzayllHEbabqygP2JNirkv2QZcGRdUQ0ZKNjJWRVQ2MVQ3NkhCTThONUhEMjhTMS4u

 

Děkujeme za spolupráci.

Jičínská Ema, ředitelka školy