backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 2.C

Dobrý den, 

 

všechny zveme ve čtvrtek 21. října 2021 do školní jídelny na tradiční PODZIMNÍ BURZU podzimního a zimního oblečení a sportovních potřeb. Více informací naleznete v přiloženém letáčku. 

 

Na hojnou účast se těší zaměstnanci ZŠ

Krásné zakončení školního roku i s přespáváním. Brzo zase zopakujeme. 

 

smiley

Krásný pobyt na chatě Juráška v Olešnici v Orlických horách v termínu od 14. do 18. června 2021. 

Byli jsme moc rádi, že jsme mohli jet a věříme, že příští rok nás pojede ještě víc.

 

paní učitelka Zuzka a paní vychovatelka Míša

 

PS: fotky možno ke stažení u paní učitelkycool

I když byl tento rok velice zvláštní a nemohli jsme osobně navštívit Krajskou knihovnu v Pardubicích, přesto jsme mohli u nás ve škole přivítat jejich zástupce, kteří se na nás přišli podívat. 

My, jako žáčci 1. třídy jsme jim ukázali, co jsme se za celý rok naučili a zahráli jsme jim krásné divadlo. Za odměnu jsme byli pasováni na čtenáře a každý z nás dostal na památku krásnou knížku. 

Dětský den ve 2. C

 

Moc děkujeme, bylo to vynikající :-)

Vážení rodiče,

protože připravujeme podmínky pro návrat žáků do školy, potřebujeme od vás informaci týkající se testování vašeho dítěte ve škole. Žádáme vás o vyplnění přiloženého dotazníku a odeslání během dnešního dne 7. 4.

Podrobnější informace, týkající se návratu žáků budeme zveřejňovat v pátek 9. 4. během dne.

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=dQcY1qxrlkinm_CzayllHEbabqygP2JNirkv2QZcGRdUQ0ZKNjJWRVQ2MVQ3NkhCTThONUhEMjhTMS4u

 

Děkujeme za spolupráci.

Jičínská Ema, ředitelka školy

 

Dobrý den, 

 

veškerá výuka bude probíhat přes aplikaci Teams, do které budete také posílat domácí úkoly, které budou vložené v zadání - ukážeme si v úterý. 

Každé pondělí tam budete mít týdenní harmonogram práce, kterou budu s dětmi chtít udělat. Každé ráno tam budu vkládat učivo na daný den. 

Vše najdete v týmu naší třídy 1. C - levý sloupeček - kanál 1. - 5. 3. 2021 - soubory. 

Pokud si s něčím nevíte rady, každý den jsem vám k dispozici od 15,00 - v kalendáři uvedeno jako doučování, zde je možné i probrat s dětmi látku, kterou nepochopily.

 

Hezký den a brzo na viděnou

Zuzana Shánělová

Dobrý den, 

od 1. 3. 2021 bude probíhat opět distanční výuka. Na stránkách školy máte rozvrhy, s malou úpravou vkládám i na stránky naší třídy. 

Celá výuka bude probíhat výhradě přes aplikaci Teams.

Každé pondělí najdete v týmu 1. C souhrn práce, který se budeme snažit udělat, následně tam budu každé ráno vkládat práci na jednotlivé dny. Pro lepší orientaci jsem vytvořila nové kanály, které budou pojmenované po daném týdnu a v souborech najdete vše přehledně v přílohách. Nebudete to muset pracně dohledávat v chatech. Úkoly budu zadávat přes zadání, takže vše uvidíte jedním kliknutím. 

Rozdělení do skupin je podle Aj. První skupina (žlutá) je skupina pana učitele Vojtěcha, druhá skupina (modrá) je skupina paní učitelky Mivaltové. Rozdělení je podle abecedy: prvních 14 dětí 1. skupina, druhých 14 dětí 2. skupina. 

 

Ničeho se nebojte, to dáme. Děti jsou šikovné a spoustu věcí jsme si v pátek ukázali.

 

Hezký zbytek dne

Zuzana Shánělová

Hallo!!!

Protože se v tomto týdnu neuvidíme a v minulém se nepřihlásili všichni, připomínám, co je třeba doplnit. V Activity book je str. 16-18.  Na str. 16 si barvy můžete vymyslet, na dalších stranách postupujete dle pokynů. Opakujte pilně číslovky a barvy!!! Někteří je už zvládají výborně. Moc se na vás těším ve třídě.

Jana Mivaltová