backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 8.C

Ahoj,

ve čtvrtek 3. 9. 2020 je zkrácené vyučování - končíme ve 12:00. Učebnice a pomůcky na vyučování dle rozvrhu s sebou. Pátek proběhne standardně dle rozvrhu do 13:30.

Schobi

Vážení rodiče,

dětem jsem dnes rozdala dotazníky s kontaktními informacemi.

Prosím o Vaši spolupráci - znáte to již z loňska - projděte všechny informace, na opačné straně napište datum, a pokud je vše stejné, potom poznámku beze změny a podpis NEBO je nějaká změna trvalé bydliště, telefon, mail pak vypsat, co se změnilo a Váš podpis.

Předem děkuji

Irena Schoberová

Milí žáci,

 

léto uteklo jako voda a už je tu zase škola. Doufám, že jste se dostatečně odreagovali a načerpali spoustu sil a dobré nálady, z nichž budete čerpat v následujících měsících.

Ráda bych vám všem touto cestou popřála úspěšný vstup do nového, snad už klidnějšího a pohodovějšího školního roku a zároveň se s Vámi rozloučila. Ve škole se teď nějaký čas vídat nebudeme, ale až mě někde potkáte s kočárkem, velice ráda si s vámi popovídám o tom, jak se vám daří a co je u vás nového.

Škoda, že jsme si toho společného času v uplynulém školním roce moc neužili, snad se svými novými vyučujícími budete mít víc štěstí. Věřím, že si na sebe brzy zvyknete a na společné hodiny se budete těšit.
Nezapomeňte, záleží i na vás, jak budou vaše vyučovací hodiny probíhat wink.

Budete mi chybět, mám vás ráda.

 

Mějte se krásně a někdy zase na viděnou.

 

Vaše K. Péková heart

Ahoj,

v úterý 1. 9. 2020 si vás vyzvednu v 9:00 před školou. S sebou: psací potřeby (dostanete Zápisník žáka a rozvrh).  Probereme dojmy z prázdnin, základní pokyny a organizaci příštích dnů. Konec v 10:00 - opět vás vyvedu ven před školu. 

Těším se na vás

Schobi

Vážení rodiče, milí žáci,

děkuji všem a rodinám obzvláště za podporu a spolupráci při zvládnutí nestandardního školního roku. Velice si vážím komunikace a kooperace s vámi všemi.

Přeji vám krásné léto, ať vám poslouží k doplnění energie a naplno si užijete zasloužený odpočinek v čase dovolených a prázdnin!

Schobi

Vážení rodiče, prarodiče, starší sourozenci,

ráda bych Vám poděkovala za ochotu a čas, který jste věnovali dětem při plnění jejich školních povinností. 

Přeji všem krásné léto, příjemnou dovolenou a načerpání elánu do dalšího období.

Se srdečným pozdravem D. Rutteová

Ahoj lidi,

je to tady! Závěr tohoto nestandardního školního roku a předání vysvědčení v pátek 26. 6. 2020.

Vyzvednu si vás v pátek před školou v 8:00, osprchuji Anti-covidem a odvedu do přidělené učebny.

Kdo zatím neodevzdal Čestné prohlášení, musí ho mít s sebou, jinak nebude vypuštěn do školy a bude muset počkat, až vydám vysvědčení třídě.

Kdo nebude mít odevzdané učebnice, příp. platby za ně, vysvědčení dostane v kanceláři školy během prázdnin, až splní odevzdání knížek/platbu.

Těším se na vás

Schobi

Ahoj všichni,

v pondělí 22. 6. 2020 nás čeká vyklízení skříněk v šatně, věcí na vv ve třídě a odevzdávání učebnic. Zkontrolujte si předem učebnice doma, co je potřeba slepit, vygumovat - opravte. Pokud jste učebnici ztratili, doneste novou kus za kus příp. finance. 

Sraz v 8:00 před školou. Pokud někdo nemůže, ozvěte se předem a domluvte si se mnou termín. 

Těším se na vás

Schobi

Ahoj všichni,

prosím o doposlání zadaných úkolů - na mail: schoberova.irena@benesovka.cz nebo Classroom + vyplnění v sebehodnocení v Classroomu. 

Děkuji předem a těším se dotazníky.

Schobi

Ahoj lidi,
zítra pro některé z vás nástup. Buďte před školou nejpozději v 7:45, potřebujete podepsané rodiči Čestné prohlášení (kdo nebude mít, nebude vypuštěn do školy), 2 roušky, pytlík na roušky + předměty dle aktuálníhi rozvrhu s úkoly čj, ma, ze a de + nezapomeňte si svačinu a pití. Přezůvky nepotřebujete