backgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 3.C

28.11. nás navštívila paní Zamastilová se svou Agamou. Děkujeme za přednášku a už teď se těšíme na další návštěvu.

23.6. jsme vyrazili na školní výlet do Choltic, kde na nás čekal choltický vodník Pepa. Po seznámení se s černým divadlem jsme navštívili místní hřiště a výlet zakončili točenou zmrzlinou. 

Na 1.6. žáci z 9.B připravili dětský den pro kolky a kluky z prvního stupně. 

Moc děkujeme za přípravu stanovišť a zde je několik málo fotek naší 2.C

22. až 26. května jsme školní lavice vyměnili za školu v přírodě. Ubytování nám poskytl Pension Jívka, který se nachází v krásném podkrkonošském prostředí. Během týdne jsme měli možnost navštívit důl Bohumír, postavit lesní domečky pro lesní skřítky, soutěžit, plavat, běhat, skákat a domů jsme si tak mohli přivést spousty zážitků. 

Ráda bych poděkovala všem zúčastněným za krásný týden v přírodě. 

27.4. jsme navštívili Ekocentrum Paletu. Dozvěděli jsme se, jak se recykluje starý papír a jak nám ještě může posloužit. Děti si sami vyzkoušely vyrobit papír ze starých novin.  

21.4. jsme s předstihem oslavili Den Země. Připoměli jsme si, proč je důléžité třídit odpad, čím nás za to platena odměňuje a jaké rostliny nás tu obkopují.  

Velikonoční dílnička na Zelené bráně.

Tým Zelené brány pro nás přichystal, dílničku, ve které se žáci mohli vyrobit papírovou ozdobičku (králíčka, vajíčko, kuřátko...). Dozvěděli jsme se zajímavé informace o Velikonocích a tvoření jsme zakončili výstupem na věž.