backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 3.C

                Srdečně Vás zveme na kulturní vystoupení žáků a učitelů ZŠ Benešovo náměstí u příležitosti oslav

100. výročí republiky. Společně zavzpomínáme na historické milníky našich dějin v hudebně-divadelním pojetí.

                Do pomyslného stroje času nastoupíme v pátek 26. 10. 2018 v KD Dukla od 9h. a od 10:30h.

 

Těšíme se na Vás

Dne 29. května proběhla na naší škole pěvecká soutěž s názvem Benešovský TURDUS. Žáci, předvedli skvělé výkony. Porota měla těžké rozhodování při výběru prvních třech míst. Nakonec rozhodla o následujícím pořadí:

1. místo: Andrea Helvichová, 8. B

2.místo: Gabriela Mrkvičková, 8. C

3. místo: Nela Martínková, 8. B

Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na další ročník.

Na McDonald´s Cupu úspěšně, ikdyž nám postup utekl o jedno místo. Skončili jsme na krásném 3. místě. Chválím všechny fotbalisty ze 3.A, 3.B a Fildu Vencla ze 2.C.

Děkuji za hru fair - play a předvedený výkon! Příští rok jedeme na postup!

Děkuji také úžasým fanynkám ze 3.A a 3.B!

Hrašová Lucie

Dne 14.4.2018 se uskutečnil Lidový běh Vaňka Vaňhy jako součást Pardubického vinařského půlmaratonu. Běhu se zúčastnilo kromě veřejnosti 17 škol. Z celkového počtu jsme skončili na krásném 6.místě, obdrželi jsme drobné ceny, v cíli se všichni radovai ze zasloužené medaile. Na prvním místě se mezi školami  umístila Základní škola Polabiny I.

Všem běžcům i chodcům děkujeme za účast a těšíme se na dalším běhu Pardubická devítka, který se uskuteční dne 25.4.2018. Bližši info zašlou třídní učitelé.

Těšíme se na vás a běhu zdar :-) 

 

Hurá, máme to za sebou! Přeji krásné prázdniny!

Hrašová Lucie

Velká pochvala patří všem žákům, kteří se zúčastnili školy v přírodě!

Hrašová Lucie

Nedočkavě, ale přeci jen jsme se dočkali!

Dnešní den byl ve znamení pohody a klidu. Do třídy jsme každý donesl cukroví a dárečky pod stromeček, které jsme si rozdali a rozbalili. Cukroví jsme ochutnávali tak dluho, dokud nezbyly prázdné talíře. S dětmi jsme si během dne také zahrály hry, vyráběly a kreslily.

Přejeme Vám za celou 2. C Veselé Vánoce a šťastný Nový rok!

2. C

Dnes jsme vyrazili do ekocentra Paleta, kde na nás čekala domácí zvířátka. Některé děti všechna zvířátka znala a některé děti se setkaly například s činčilou nebo zmijí červenou poprvé. Všechna zvířátka jsme si mohli pohladit, pochovat a pohrát si s nimi. Dozvěděli jsme se, jak se o taková zvířátka musíme starat, pokud bychom je chtěli domů. Moc se nám výlet líbil!

Chladnější počasí přivítalo žáky Benešovky na podzimním soustředění na Jívce. Ničemu to však nevadilo, protože děti denně sportovaly a věnovaly se i svým hrátkám. V budově bylo krásné teplo a nic nám nescházelo. Velmi atraktivní byl vnitřní bazén, kde se děti po celém dnu krásně vyřádily. Ve středu  zažily také velmi poutavé vyprávění o bizonech a životě indiánů. Bonusem se staly vycházky do lesa a sbírání hub, kterých tu bylo jak naseto. Všem se soustředění líbilo a nikomu se nechtělo domů.

Lacová, Hrašová