backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 3.B

Konec roku 2018 se nám vydařil. V pondělí nás navštívili (bohužel v tomto školním roce naposledy) naši kamarádi z univerzity. Ve středu jsme měli třídní VÁNOCOVÁNÍ - koledy, vyrábění, dárečky, čteníčko :-) Čtvrtek nám zpříjemnilo vánoční vystoupení našich spolužáků a v pátek jsme se vydali do Hradce Králové na představení v divadle DRAK - Vyšla hvězda nad Betlémem :-) 

Tak teď ještě přáníčko všem :-)

Krásné Vánoce, šťastný Nový rok, pohodu a spokojenost.

Přeje

Třída 3. B  :-) :-) :-)

V pátek 7. prosince jsme společně vyrazili na zámek do Žlebů. Čekala nás vánoční prohlídka zámku. Celý zámek byl vánočně vyzdoben a během prohlídky jsme se dozvěděli, jak dříve lidé slavili Vánoce. Celou prohlídku jsme zakončili v zámecké kuchyni, kde nás pohostili sušenkami. 

Výletnící ze 3.A a 3.B

                Srdečně Vás zveme na kulturní vystoupení žáků a učitelů ZŠ Benešovo náměstí u příležitosti oslav

100. výročí republiky. Společně zavzpomínáme na historické milníky našich dějin v hudebně-divadelním pojetí.

                Do pomyslného stroje času nastoupíme v pátek 26. 10. 2018 v KD Dukla od 9h. a od 10:30h.

 

Těšíme se na Vás

S různými pocity jsme v pondělí vyrazili na první návštěvu hodiny angličtiny na univerzitě. Nejprve jsme se  se studenty přivítali písníčkou a vzájemně se představili. Abychom se o sobě dozvěděli více, rozdělili si nás studenti na skupiny. Zajímavá aktivita "beruška" nám umožnila zjistit, co máme ve skupině společného a co jedinečného. Na závěr jsme naši práci odprezentovali a rozloučili se opět písničkou. 

Za 14 dní vyrazíme znovu a už se moc těšíme :-) :-) :-)

Slunečné i když chladnější počasí nám přálo celý týden na Jívce. Úžasně jsme si zasportovali, hráli spoustu zajímavých her, zaplavali a vydováděli v bazénu. Navštívili jsme důl Bohumír a dozvěděli se nové informace o podpovrchové těžbě mědi a o těžké práci v dole. 

Těšíme se na další společný výjezd :-) :-) :-)

V příloze přikládám seznam věcí a informace na soustředění. 

Dochází ke změně čísla účtu: 2700606387/2010

Hezký den :-)

MH :-)

Těším se na nový školní rok a zvu Vás na "uvítací" třídní schůzku ve čtvrtek 6. 9. v 16:00 do třídy 3.B (1. patro - naproti schodišti).  :-)

Martina Hezká 

Dnešní den byl slavnostní, rozdávalo se vysvědčení ! A měli jsme to tentokrát i s pohoštěním.  Paní učitelka Podhajská nás  dokonce ještě naučila připíjet na zdraví ! Moc jsme si to užili! Tak krásné prázdniny a hodně úspěchů ve třetí třídě! 

Další foto na  https://benesovka1b2016.rajce.idnes.cz/Vysvedceni_29.6.2018/      /Z.S./

Dnes jsme strávili deštivé dopoledne na pardubickém zámku.  Čekali nás tu  2 průvodci,  kteří nás rozdělili do skupinek.  Zahráli jsme si na detektivy. Hledali jsme a poznávali různé vystavené živočichy. Mohli jsme vlézt i do liščí nory a podrbat si divoké prase. Cestou ze zámku jsme se ještě stihli občerstvit v cukrárně. Zmrzlina byla super! Další foto na https://benesovka1b2016.rajce.idnes.cz/Zamek_28.6._2018/    /Z.S./

Dnes jsme si naposledy v tomto školním roce užili společně 2.B a 2.A horolezení. Tentokrát jsme si připadali jako mazáci. Dostali jsme sedáky a lezli s jištěním. Někteří z nás vyšplhali už pěkně vysoko. A všichni jsme slaňovali. Hlavní věc - nedívat se pod sebe! Bylo to super. Budeme se těšit na stěnu v příštím školním roce.                 /Z.S./