backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 3.B

V úterý 19. 2. 2019 proběhlo školní kolo Soutěžní přehlídky dětských recitátorů "Dětská scéna 2019". Příjemná atmosféra provázela zajímavé a poutavé vyprávění všech zúčastněných recitátorů :-). Výběr autorů i textů pomohl všem si tento den užít naplno. Děkujeme těm, co se zúčastnili a do dalšího kola postupují: Elen Janoušková, Eliška Raszková, Alexandr Maxmilián Chlaň, Karolína Veverková, Jáchym Hrdina, Arnošt Pech, Radka Rybyšarová, Stela Grbavčicová, Veronika Vrbová. Držíme pěsti :-)

Spolupráce s MŠ Raisova tento kalendářní rok pokračuje :-). Připravili jsme si pro předškoláčky program se zimní tématikou a v lednu je v jejich školce navštívili. Zazpívali jsme si písničku, vzájemně se seznámili, povídali si o zimě a dávali pantomimické hádanky :-). Naučili jsme se společně písničku o sněhulákovi a malé papírové jsme si vyrobili. Bylo to moc fajn a těšíme se na únorový společný výlet do hvězdárny. 

 

3. B

2. pololetí - plavání - každé úterý

Výuka podle rozvrhu 1. - 4. hodina (ČJ, M, VV, PČ), oběd

12:45 odjezd autobusem od školy

13:15 - 14:00 plaveme

Odchod (14:15):

1. od bazénu - samostatně

                      - s doprovodem

 

2. návrat ke škole s p. vychovatelkou - od školy samostatně

                                                            - družina

 

Děti mají zapsáno v notýsku. Prosím zakroužkujte jednu z možností odchodu po plavání. V případě jakékoliv změny stačí zpráva v notýsku.

 

Krásný den

Martina Hezká

Konec roku 2018 se nám vydařil. V pondělí nás navštívili (bohužel v tomto školním roce naposledy) naši kamarádi z univerzity. Ve středu jsme měli třídní VÁNOCOVÁNÍ - koledy, vyrábění, dárečky, čteníčko :-) Čtvrtek nám zpříjemnilo vánoční vystoupení našich spolužáků a v pátek jsme se vydali do Hradce Králové na představení v divadle DRAK - Vyšla hvězda nad Betlémem :-) 

Tak teď ještě přáníčko všem :-)

Krásné Vánoce, šťastný Nový rok, pohodu a spokojenost.

Přeje

Třída 3. B  :-) :-) :-)

V pátek 7. prosince jsme společně vyrazili na zámek do Žlebů. Čekala nás vánoční prohlídka zámku. Celý zámek byl vánočně vyzdoben a během prohlídky jsme se dozvěděli, jak dříve lidé slavili Vánoce. Celou prohlídku jsme zakončili v zámecké kuchyni, kde nás pohostili sušenkami. 

Výletnící ze 3.A a 3.B

                Srdečně Vás zveme na kulturní vystoupení žáků a učitelů ZŠ Benešovo náměstí u příležitosti oslav

100. výročí republiky. Společně zavzpomínáme na historické milníky našich dějin v hudebně-divadelním pojetí.

                Do pomyslného stroje času nastoupíme v pátek 26. 10. 2018 v KD Dukla od 9h. a od 10:30h.

 

Těšíme se na Vás

S různými pocity jsme v pondělí vyrazili na první návštěvu hodiny angličtiny na univerzitě. Nejprve jsme se  se studenty přivítali písníčkou a vzájemně se představili. Abychom se o sobě dozvěděli více, rozdělili si nás studenti na skupiny. Zajímavá aktivita "beruška" nám umožnila zjistit, co máme ve skupině společného a co jedinečného. Na závěr jsme naši práci odprezentovali a rozloučili se opět písničkou. 

Za 14 dní vyrazíme znovu a už se moc těšíme :-) :-) :-)

Slunečné i když chladnější počasí nám přálo celý týden na Jívce. Úžasně jsme si zasportovali, hráli spoustu zajímavých her, zaplavali a vydováděli v bazénu. Navštívili jsme důl Bohumír a dozvěděli se nové informace o podpovrchové těžbě mědi a o těžké práci v dole. 

Těšíme se na další společný výjezd :-) :-) :-)

V příloze přikládám seznam věcí a informace na soustředění. 

Dochází ke změně čísla účtu: 2700606387/2010

Hezký den :-)

MH :-)

Těším se na nový školní rok a zvu Vás na "uvítací" třídní schůzku ve čtvrtek 6. 9. v 16:00 do třídy 3.B (1. patro - naproti schodišti).  :-)

Martina Hezká