backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 3.B

Středeční ráno bylo ve znamení sběru papíru. Před školu byly přistaveny dva kontejnery a žáci 9. ročníků spolu s panem učitelem Mokřížem a paní učitelkou Schoberovou a Vodákovou přebírali donesený sběr.

Přestože se tentokrát nesoutěžilo, která třída nebo jednotlivec nasbírá nejvíce papíru, sběrové ráno se vydařilo.

Všem zúčastněným velmi děkujeme.

Mgr. Lenka Klepalová

Dne 7.11. jsme navštívili horezeckou stěnu.Děti si daly pořádně do těla.Už se těšíme na další, tentokrát s krásným datem 12.12.

Podzim patřil tradičně orientačnímu běhu - liga škol Pardubic. Účastní se ti nejmladší (3. - 4. ročníky běhají podle fáborků), starší žáci (s mapou). Závod probíhal v lesích na Dubině.

Obě podzimní kola naše škola vyhrála.

Děkujeme všem za účast a skvělé výsledky. Uvidíme se  opět na jaře roku 2020, kdy nás čekají zbývající dvě kola.

PaaZ

Od 23.9. jsme týden pobývali na Jívce u Trutnova.Celý týden se nesl ve sportovním duchu a ve středu jsme se i přes nepřízeň počasí vypravili  na celodenní výlet do Adršpachu.Počasí nakonec vyšlo a   ani jsme moc nezmokli:-)))viz foto

Dne 28.5. jsme navštívili EKOCENTRUM PALETA.Téma bylo HRAČKY. Děti si vyzkoušely s jakými hračkami si dříve děti hrály.Zkoušeli jsme hru FAZOLKY V HRSTI, DŘEVĚNOU KÁČU a nejvíc nás bavili GORODKY.Neodradilo nás deštivé počasí a dopoledne jsme si hezky užili. M.Ch.

Školní výlet jsme si vymysleli za zvířátky. Navštívili jsme Zoo ve Dvoře Králové. Děti se nejvíce těšily na surikaty a na opičky.

Výlet jsme si moc užili a do zoo se určitě znovu podíváme.

 

P.K.