backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 4.A

Dnes jsme si udělali společně se 3.A krásný den. Počasí nám přálo a tak jsme si parádně zalyžovali. 

Lenochová Lucie

V úterý 19. 2. 2019 proběhlo školní kolo Soutěžní přehlídky dětských recitátorů "Dětská scéna 2019". Příjemná atmosféra provázela zajímavé a poutavé vyprávění všech zúčastněných recitátorů :-). Výběr autorů i textů pomohl všem si tento den užít naplno. Děkujeme těm, co se zúčastnili a do dalšího kola postupují: Elen Janoušková, Eliška Raszková, Alexandr Maxmilián Chlaň, Karolína Veverková, Jáchym Hrdina, Arnošt Pech, Radka Rybyšarová, Stela Grbavčicová, Veronika Vrbová. Držíme pěsti :-)

Chlapci a jedna šikovná dívka se zúčastnili krajského kola florbalu ve velmi pěkné hale ve Skutči. Nastoupilo 8 družstev a každý chtěl vyhrát, aby postoupil do republiky. My jsme vyhráli svou skupinu a semifinálové utkání. Potom na nás čekalo družstvo z Vysokého Mýta.Finálový souboj začal. Obě družstva se dlouho držela a bojovala o vítězství. Závěr však přál chlapcům z Vysokého Mýta. Naše družstvo skončilo na krásném druhém místě v pardubickém kraji.Chlapci a Anetka si zaslouží velkou pochvalu za svoji bojovnost a férový přístup ke všem zápasům. Jen tak dál. Chválím.

Lacová

Minulý týden jsme trávili čas na horách v Benecku. Všichni jsme si to užili jak na sjezdovkách tak na běžkách.

Lenochová Lucie

Vánoční ringo bylo dlouho plánovanou akcí. Zúčastnily se děti ze 4. tříd ZŠ Benešovo nám. a 4. třídy ZŠ Dubina. Vše se uskutečnilo podle představ a všichni jsem si užili předvánoční čas hrou ringa. Děkuji všem za účast.

Lenochová Lucie

 

VÝSLEDKY

1. místo - ZŠ Benešovo nám. 4.A

2. místo - ZŠ Benešovo nám. 4.A

3. místo - ZŠ Benešovo nám. 4.B

4. místo - ZŠ Benešovo nám. 4.B

5. místo - ZŠ Dubina

6. místo - ZŠ Dubina

 

,,Paní učitelko, podívejte, to je dárků!´´ znělo celou třídou. Stromeček byl nachystaný, jen světýlka nesvítily. To nebyl žádný problém pro našeho školníka a tak už nám nic nebránilo si dárky rozdat. To bylo radosti! Tak ještě zítra do kina a svátky jsou tu!

S třídou 4.A přejeme všem krásné prožití svátků s těmi nejbližšími a do nového roku hodně štěstí, zdraví a lásky! 

Lenochová Lucie

13. - 18. 1. 2019 - Lyžařský výcvik Benecko

10. - 14. 6. 2019 - Modrokamenná bouda

2. - 6. 9. 2019 - Jívka

V pondělí jsme se zúčastnili okresního kola v šachu. Celý turnaj byl velice hezky zorganizován a měl spád. Každý hráč měl 15 minut na jednu hru. Celkem se hrálo 7 her. Bohužel jsme do krajského kola nepostoupili. Účast se ale počítá. Není důležité pokaždé vyhrát ale zúčastnit se! Děkuji všem zúčastněným.

Lenochová Lucie