backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 4.A

Dnešní den se z nám stali už čtvrťáci. Ve třídě na nás čekaly nejen nové učebnice a pracovní sešity, ale přišel k nám i nový spolužák Honzík a samozřejmě nechyběla ani paní učitelka :). V úterý budeme ve třídě do 11:40 a ve středu už podle rozvrhu. 

Tak hurá do toho! 

Čtvrťáci 

A je konec. 3. ročník je za námi a my se už těšíme na prázdniny :). Za dva měsíce se opět potkáme v naší třídě, ve 4.A :). 

 

Holky a kluci naposled z 3.A 

Dnešní dopoledne jsme si užili na Letní pláži. Protože bylo opravdu veliké teplo, vzala nás paní učitelka na koupaliště, kde jsme dováděli v bázénu a užili jsme si i tobogánu :). 

Plavci a koupači z 3.A

I letos jsme vyrazili na kola. Opět to bylo směr Kuňka, ale cíl byl na trampolínách. Celou hodinu po příjezdu jsme skákali, skákali a skákali. Na osvěžení jsme si dali zmrzlinu a na kolech pokračovali do školy na oběd. Přestože nám počasí opravdu přálo a sluníčko hodně svítilo jsme si výlet užili :). 

Cysklisti ze 3.A

Jako každé jaro tak i letos jsme strávili týden na soustředění. Tentokrát to bylo na Modorkamenné boudě. Počasí nám ze začátku příliš nepřálo, ale i tak jsme si týden užili. Dopoledne jsme se věnovali atletickým disciplínám, odpoledne to byl pěší výlet. V úterý jsme si v pláštěnkách došli pro lázeňské oplatky, ve středu jsme prozkoumali pečlivě stromy ze Stezky korunami stromů a ve čtvrtek jsme navštívili farmapark :). Uteklo to jako voda a v pátek po obědě, když se udělalo hezky a teplo :) se jelo domů. 

Sportovci ze 3.A

Vybraní žáci z 3. až 5. ročníku se zúčastnili atletické soutěže Štafetový pohár.

V okresním kole jsme obsadili 1. místo a postoupili do krajského kola, kde na nás čekala bramborová medaile.

Dětem děkujeme za reprezentaci školy.

 

P.K.

Milí žáci.
Ve středu 5.kvetna, od 10:00 v DDM Delta se uskuteční závěrečné kolo přírodovědné poznávaci soutěže. Do tohoto kola postoupili vždy tři nejúspěšnější z ročníku. Výsledky jsou vyvěšeny na dveřích učebny přírodopisu. Odcházet budete ze školy (s paní asistentkou)a také se po skončení soutěže do školy vrátíte. Všem, kteří se zúčastnili školního kola, děkujeme a těšíme se zase za rok.
Sobolikova a Benedova

Poslední dubnové úterý jsme byli v Ekocentru Paleta a tentorát se z nás stali Robinsoni. Ztroskotali jsme na ostrově, přenocovali v jeskyni, kde jsme našli mapu ostrova, skleněnou láhev, papíry a voskovky. Každý napsal vzkaz do lahve o našem ztroskotání. Tu jsme pak poslali do moře (do Chrudimky) a čekáme, jestl nás někdo zachrání. Mezi tím jsme našli studánku s čistou vodou, natrhali bylinky, rozdělali oheň, uvařili čaj a postavili přístřešek. Takže až se jednou opravdu ocitneme na opuštěném ostrově, budeme vědět, co dělat :).

Robinsoni z 3.A  

Jednou za měsíc chodíme pravidelně na horolezeckou stěnu a každou návštěvou jsme o kousek výš :). 

 

Horolezci z 3.A