backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 2.B

     Od středy 18. prosince celá škola žije ještě víc sportem a sportováním než obvykle. Všechny třídy školy postupně pořádají sportovní ročníková klání. Hned v úvodu si obě tělocvičny zabrali druháčci.

     Šedesátka dětí se nejprve zahřála během a pak "zahopsala" na remixované vánoční koledy v disco rytmu. :) Zvonili jsme, bubnovali, motali rukama i nohama a nakonec nás roztančený had všechny "zamotal do jednoho chumlu", abychom se mohli rozlosovat do čtyř barevných týmů. 

     Družstvo červených, modrých, zelených a oranžových se rychle seznámilo a seřadilo na startovní čáru. První soutěžní disciplínou byly štafetové běhy. Byl to kalup a povzbuzování bouřlivé. :) O tom, že dárky nosí Ježíšek v pytli nebo nůši, nepochybuje nikdo. Jak by to také jinak mohl unést!? My jsme také pěkní dárečkové, ale přeci jen už něco vážíme. Proto se v tom pytli musíme přemístit sami. Alespoň pro tentokrát. :) Další disciplínou bylo skákání v pytli. Šlo nám to báječně! :) Zkusili jsme se ještě seřadit ve družstvech podle jmen v abecedním pořádku...  ale čas utíkal až moc rychle. Než jsme stihli říct slovo "abeceda", byl konec našich 45 minut v tělocvičnách. Rozdali jsme si vánoční lízátka a bonbóny a museli jsme skončit. :( Všem se nám naše společné sportování natolik líbilo, že si ho co nevidět určitě zopakujeme. :) 

Michaela Doubravová + Martina Hladíková + Lada Michálková + Karla Kubanová a druháčci z ábécéčka :) 

Středeční ráno bylo ve znamení sběru papíru. Před školu byly přistaveny dva kontejnery a žáci 9. ročníků spolu s panem učitelem Mokřížem a paní učitelkou Schoberovou a Vodákovou přebírali donesený sběr.

Přestože se tentokrát nesoutěžilo, která třída nebo jednotlivec nasbírá nejvíce papíru, sběrové ráno se vydařilo.

Všem zúčastněným velmi děkujeme.

Mgr. Lenka Klepalová

Třetí den je úspěšně za námi, byl opět celý ve znamení sportu - vybíjená, fotbal, soutěže týmů...a zbytek budou děti jistě vyprávět sami :-)

 

Večerní karneval (konečně karneval!) byl taky moc fajn :-)