


Dnešní den byl v našem áčku hodně rušný. Stále se něco dělo. :)
Druhou vyučovací hodinu k nám přišli kluci a holky z 6.C. Připravili si pro nás společné tvoření. Vyráběli jsme přáníčka, sněhuláky z ponožek a rýže, kreslili vánoční obrázky... A pak jsme měloi další návštěvu - tentokrát pekelnou i andělskou. :) U někoho se přeci jen ohlásilo černé svědomí a musel zamáčknout slzičku. Při dnešním čertovském vyučování jsme plnili pekelné pracovní listy a zahráli si novou hru: "Plácni čerta" :) Jak se říká: "Konec dobrý - všechno dobrý". Alespoň na rok jsme všichni dostali druhou šanci a zůstává nás ve třídě plný počet. :D
Michaela Doubravová a čertíci z áčka
Po úspěšném vystoupení v krajském kole se naši žáci probojovali do republikového finále...
Dne 10. června vyrazili starší žáci na Republikové finále Poháru rozhlasu do Benešova, kam se...
Základní škola Pardubice,
Benešovo náměstí 590
adresa:
Benešovo náměstí 590
Pardubice, 530 02
IČO: 60158999
Zřizovatel: Statutární město Pardubice
Datová schránka: gvnhki9
Kancelář školy: 464 629 210
Ředitelna: 464 629 213, 603 726 653
E-mail: skola@benesovka.cz