


V úterý před Velikonocemi nás vzala paní učitelka na výlet do Zoo. A jako správní výletníci jsme jeli vlakem. V Praze jsme se svezli kousek metrem, pak autobusem a už jsme byli v Zoo. V Zoo jsme viděli lední medvědy, gorily, slony, žirafu, lachtany a ještě další zvířátka. Po prohlídce jsme si dali řízek s bramborou kaší, nakoupili jsme si dárečky a vyrazili zpět metrem na vlak. Protože bylo krásě a teplo, dostali jsme ještě před cestou nanuky
. V Pardubicích na nás už čekali rodiče. Výlet jsme si moc užili a doufáme, že nás paní učitelka zase někam vyveze
.
Výletnící z 1.A
P.S. Děti byly úžasné
, skvěle a bez problému zvládly i cestování metrem. Myslím, že pro všechny to byl velký zážitek.
Paní učitelka
Po úspěšném vystoupení v krajském kole se naši žáci probojovali do republikového finále...
Dne 10. června vyrazili starší žáci na Republikové finále Poháru rozhlasu do Benešova, kam se...
Základní škola Pardubice,
Benešovo náměstí 590
adresa:
Benešovo náměstí 590
Pardubice, 530 02
IČO: 60158999
Zřizovatel: Statutární město Pardubice
Datová schránka: gvnhki9
Kancelář školy: 464 629 210
Ředitelna: 464 629 213, 603 726 653
E-mail: skola@benesovka.cz