backgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

31.1. den ve znamení Španělska a vysvědčení

31.01.2018

Dnešní den byl zvláštní hned ze dvou důvodů. Naši školu navštívil španělský velvyslanec a dostavali jsme vysvědčení za 1. pololetí. Na návštěvu velvyslance jsem se vzorně připravovali. Nejdřív jsme ale museli zjisti, kde  Španělsko leží, jakou má státní vlajku a také jaké je hlavní město. Také už známe tanec flamenco a býčí zápasy. Pan velvyslanec sice za námi do třídy nepřišel, ale někteří z nás měli to štěstí a viděli ho během přestávky na chodbě u naší třídy. Celá třídě se vzorně oblékla do černočervené barvy a dívkám nechyběly červené kytky ve vlasech :).

Poslední hodinu jsme hodnotili 1. pololetí.  Každý zhodnotil sám sebe, řekl na čem je nutno zaparacovat, co má zlepšit, ale taky co mu jde, v čem je každý z nám dobrý. Je potřeba se umět pochválit ;-)!  I naše paní učitelka zhodnotila sama sebe a předvším svou práci. Vyhlásili jsme také nejlepší čtenáře naší třídní soutěže "Čtenářska duha".  Domů si odnášíme moc pěkná vysvěčení.

A zítra hurá za odměnu do kina!

Šikulové z 2.A

 

31.1. den ve znamení Španělska a vysvědčení
31.1. den ve znamení Španělska a vysvědčení
31.1. den ve znamení Španělska a vysvědčení