


Krásný den moji milí druháčci,
už se nám blíží středa a my se zase konečně spolu sejdeme. Už se na Vás moc těším
!
Jak jsme si říkali už v pátek na online hodině, nebudete psát nic nového, jen si opakujte probrané učivo.
Úkoly z minulého týdne mi již neposílejte, opravím je ve škole.
Na naší konverzaci mezi novými příspěvky v týmu 2.D na Teamsech máte další kvízy na procvičení učiva. Čtěte si, procvičujte počítání, psani, diktát, opis a přepis krátkých vět.
Ve středu 18.11. se sejdeme v 7:50 před školou a já si vás odvedu do třídy. Všichni budou mít s sebou 2 roušky na vyučování uložené v sáčku, a kdo jde do družinky, potřebuje další dvě na odpoledne (tzn. 4 roušky).
Přeji Vám krásný sváteční den a ve středu se moc těším!
Vaše paní učitelka![]()
Po úspěšném vystoupení v krajském kole se naši žáci probojovali do republikového finále...
Dne 10. června vyrazili starší žáci na Republikové finále Poháru rozhlasu do Benešova, kam se...
Základní škola Pardubice,
Benešovo náměstí 590
adresa:
Benešovo náměstí 590
Pardubice, 530 02
IČO: 60158999
Zřizovatel: Statutární město Pardubice
Datová schránka: gvnhki9
Kancelář školy: 464 629 210
Ředitelna: 464 629 213, 603 726 653
E-mail: skola@benesovka.cz