


2.září jsme letos zahajovali netradičně odjezdem na Jívku. Sice nám pobyt začal chladnějším počasím, ale postupně se nám oteplovalo a sluníčko se na nás od středy už smálo. Užili jsme si bazén, tělocvičnu a především sportování a závodění v přírodě. Po výborné domácí kuchyni se nám bude mnohým stýskat. Nejzajímavější pro nás byla návštěva bunkru, který byl důležitou součástí opevnění českého pohraničí. V lese jsme, stavěli mandaly z přírodnin a také jsme je malovali. Moc se nám povedly. Dokonce jsme našli i plno krásných hub. Byl to krásný MANDALOVÝ týden! Fotogalerii postupně doplníme o další fotografie. http://1bbenesovka.rajce.idnes.cz/ /Z.M. + L.Ž./
Po úspěšném vystoupení v krajském kole se naši žáci probojovali do republikového finále...
Dne 10. června vyrazili starší žáci na Republikové finále Poháru rozhlasu do Benešova, kam se...
Základní škola Pardubice,
Benešovo náměstí 590
adresa:
Benešovo náměstí 590
Pardubice, 530 02
IČO: 60158999
Zřizovatel: Statutární město Pardubice
Datová schránka: gvnhki9
Kancelář školy: 464 629 210
Ředitelna: 464 629 213, 603 726 653
E-mail: skola@benesovka.cz