backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Zhodnocení týdne

18.03.2020

Dobré ráno, třído! 

Prosím o přečtení až do konce :).

 

Už je to týden, co se nepotkáváme u nás ve třídě. Všichni se s tím snažíme nějak vypořádat a naložit jak nejlépe umíme. Jedná se o mimořádnou situaci, která si žádá mimořádný přístup k výuce. Připomínám, že se rozhodně nejedná o prázdniny a proto vás moc prosím, abyste opravdu každý den zodpovědně dělali úkoly, které najdete na stránce naší třídy :). Víte, že se na mě můžete vždy obrátit ať už napsat nebo zavolat. S některými z vás to funguje bezvadně a vím, že doma poctivě pracujete :). Stejně tak rodiče vám jistě rádi pomohou, ale hlavní snahu musíte projevit vy sami! Škola bohužel nepočká. Jakmile se vše uklidní a budeme zpět u nás ve třídě, budeme v učivu pokračovat dál.

Stále přemýšlím, jak úkoly kontrolovat. Úkoly, které máte z českého jazyka v pracovním sešitu, si můžete zkontrolovat sami. Výsledky jsou vzadu v pracovním sešitu. Matematiku spočítám, vyfotím a budu posílat na skupinu v aplikaci whats app. Úkoly z Vlastivědy, Angličtiny zkontrolujeme ve škole. S některými úkoly se pochlubte vašim rodičům či babičkám a dědečkům, aby je zkontrolovali.

Mám na vás prosbu ohledně naší skupiny. Pište mi na whats app soukromé zprávy :). Do skupiny vám budu zasílat nové informace, odpovídejte mi pak každý zvlášt. Děkuji. 

I pro mě je tato situace nová. Nikdo tu nevykřikuje, nikdo se mě neptá na zadání, když jsem ho právě zadala, nikdo nezjištuje datum, nic 10x neopakuji :)... Prostě a jednoduše mi chybíte a moc se těším až vás všechny zase uvidím pohromadě! Tak pojďme tu situaci společně (vy, já, rodiče) zvládnout!

Mám vás ráda a myslím na vás. 

Vaše paní učitelka