backgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 2022

02.06.2022

Ve čtvrtek 26. května se na Svitavském stadionu uskutečnilo krajské finále Poháru rozhlasu, do kterého postoupila všechna naše čtyři družstva, a měla tak možnost zabojovat o postup na republikové finále.

V deset hodin odstartovala štafeta na 4x60 m starších chlapců, zároveň se rozběhla soutěž ve skoku vysokém, dalekém a hodu kriketovým míčkem. Časový program byl opravdu nabitý. Naši atleti podávali po celou dobu skvělé výkony, padlo i několik osobních rekordů (https://online.atletika.cz/vysledky/63322). Každý výkon byl bodově ohodnocen a připsán na „konto“ družstva.

Krajské kolo nakonec naši kluci vyhráli v obou kategoriích (mladší i starší), starší žákyně skončily na krásném druhém místě a bohužel bez poháru a medaile odjížděly mladší žákyně, které braly nepopulární čtvrté místo.

Nominace na republikovém finále, které se bude konat 8. června v Trutnově, bude zveřejněna každým dnem. My napjatě očekáváme, že se alespoň ve třech kategoriích tohoto finále zúčastníme.