backgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Přivezli jsme medaile!

12.10.2022

I letos můžeme konstatovat: "Přátelé, kamarádi... My jsme vám ty medaile přivezli!" A nejen medaile, také poháry. yes

Ve středu 12. října 2022 jsme se vydali na vyhlášení XIX. ročníku atletického čtyřboje základních škol Pardubického kraje. Tentokrát jsme necestovali nikam daleko - do Obecního domu ve Starém Hradišti. Oč byla cesta kratší, o to byla napínavější... cool

Benešovka získala v atletickém čtyřboji, který vyhlásila Česká unie sportu, celkem sedm pohárů. Třída paní učitelky Hezké (současná 2.B) vybojovala  v kategorii prvňáčků pěkné druhé místo. Současnou 3.A  v loňském školním roce vedly paní učitelky Lenochová a Lacová¸spolu s asistentkou Pošvovou. Pod jejich taktovkou získali tehdy druháčci vítězství! Totéž se povedlo loňské 4.A  (paní učitelky Doubravové).

Nejpočetnější zastoupení na pomyslných stupních vítězů měla Benešovka v kategorii pátých tříd. Nejlépe ze všech zvládli běh (60m a 600, resp. 800m), hod kriketovým míčkem a skok do dálky sportovci z 5.B (paní učitelky Pražákové). Bronzovou příčku obsadila bývalá třída paní učitelky Kakosové - 5.A.

Vyjmenovali jsme již pět tříd, které za své výkony získaly pohár. Ještě zbývají dva. angel Jeden vyhrála v jednotlivcích  Alexandra Svědíková (z loňské 4.B) v kategorii čtvrtých tříd. A my všichni dohromady jsme se na rok stali držiteli putovního "velkého" poháru, který nám do Hradiště přivezl z orlickoústecka nás tradiční rival a vítěz minulého ročníku - ZŠ Bohousová.  Letos jsme získali celkovou výhru my.   yes

Ke všem pohárům jsme přivezli i medaili pro každého sportovce z oceněné třídy. Až se dostanou ke všem majitelům na krk, nadělají zcela určitě spoustu radosti. Gratulujeme všem zúčastněným třídám i všem dětem za krásné výkony i super reprezentaci školy. heart

Michaela Doubravová a sportovci ze 2.B, 3.A, 5.AB a 6.AB :)