backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

OKRSKOVÉ KOLO FLORBALU DÍVEK

15.11.2018
Ve čtvrtek 15. listopadu proběhlo okrskové kolo florbalu dívek, které s přehledem zvládly naše žákyně devátých ročníků a postupily tak do okresního kola.
 
Okrskového kola se zúčastnilo celkem 8 základních škol, které byly následně rozděleny do dvou skupin, v nichž odehrály zápasy formou každý s každým. Naše reprezentantky nastoupily do všech utkání s velkým odhodláním a nasazením, což nám přineslo dvě výhry a jednu remízu.

V prvním zápase porazily ZŠ Opatovice nad Labem 3:0, za naši školu skórovaly Havelková a dvakrát Tesařová. Navíc nikdo z protihráček nedokázel překonat skvěle chytající Badaljan. V druhém a zaroveň nejtěžším utkání poměřily síly se ZŠ Polabiny 3, to skončilo remízou 1:1. Do tabulky střelců si připsala bod Bláhová. V posledním zápase na nás čekala ZŠ Staňkova, jež nám podlehla 5:1. Střelecky se prosadila Hlušičková, dvakrát Bláhová a dvakrát Tesařová. Obsadily jsme druhé místo ve skupině za ZŠ Polabiny 3, která měla pouze lepší skóre. Ve čtvrtek 6. 12. tak budeme moci poměřit síly s dalšími postupujícimi celky v okresním kole.

 
Všechny reprezentantky za předvedené výkony zaslouží velkou pochvalu! 

Sestava: Bláhová, Čížková, Havlová, Košťálová, Musílková, Němcová, Pulpitová, Rolinková, Ručová, Štosová, Tesařová, Urbancová - 9. A, Badaljan, Hlušičková - 9. B, Havelková a Hodásová - 9. C

OKRSKOVÉ KOLO FLORBALU DÍVEK
OKRSKOVÉ KOLO FLORBALU DÍVEK
OKRSKOVÉ KOLO FLORBALU DÍVEK
OKRSKOVÉ KOLO FLORBALU DÍVEK