backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Benešovka sportuje pro dobrou věc

11.02.2021

Milé žákyně a milí žáci se sportovním duchem,

 

jelikož se kvapem blíží jarní prázdniny a s nimi možnost větší možnosti sportovního vyžití, dovolujeme si vás oslovit s nabídkou sportovní aktivity pro dobrou věc. Jedná se o aktivitu pořádanou Nadací ČEZ. Abyste se mohli do této pohyb podporující aktivity zapojit, potřebujete si stáhnout do vašeho chytrého zařízení aplikaci EPP-Pomáhej pohybem. Díky ní máte možnost vlastním aktivním pohybem určovat, které projekty a v jaké výši má Nadace ČEZ finančně podpořit.

Aplikace zaznamenává pohyb uživatele (např. chůzi, běh, jízdu na kole, lyžování, ale třeba i běh na běžícím pásu doma) a kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti také generuje body. Tyto body můžete kdykoli věnovat některému z aktuálně nabízených projektů neziskových organizací, škol nebo obcí. Pokud nashromáždíme svým pohybem za daný čas určitý počet bodů, Nadace ČEZ projekt podpoří konkrétní dopředu stanovenou částkou.

Aplikace je optimalizována pro mobilní telefony s operačními systémy Apple iOS od verze 7, Android od verze 4.0 a Windows Phone od verze 8.1.

Zde je odkaz na stránky o aplikaci: https://pomahejpohybem.cz/about

Přehled všech podpořených projektů si můžete prohlédnout na  www.pomahejpohybem.cz

Neváhej a zapoj se, uděláš něco pro své zdraví a zároveň pomůžeš druhým. O své výkony se můžeš podělit se svými spolužáky a třídními učiteli. Pošli do teamu třídy, jaký sport sis vybral a kolik bodů jsi získal pro daný projekt. Sportu zdar a užijte si prázdniny!

Andrea Morchová a Jakub Mokříž

 

Benešovka sportuje pro dobrou věc
Benešovka sportuje pro dobrou věc
Benešovka sportuje pro dobrou věc