backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Uskutečněné akce

17.01.2022

Podrobné informace MŠMT ke změnám od 17. 1. nezaslalo, po projednání s KHS by měl platit tento postup:

  1. Je-li žák v pondělí na antigenu pozitivní, jde na PCR test. Výuka ve škole pokračuje bez omezení podle rozvrhu. Žáci nemusí mít roušku. Pokud má žák PCR test negativní, vrací se do školy, pokud je pozitivní, je doma v izolaci 5 dnů od PCR testu, případně do...
06.01.2022

Vážení rodiče,

v pondělí 10. 1. se koná od 16 do 18 hodin on-line konzultační odpoledne prostřednictvím přihlašovacích údajů vašich dětí doTeamsů.

Jičínská Ema, ředitelka školy

 

03.01.2022

Vážení rodiče,

§ v období od 3. ledna do 16. ledna 2022 se ve školách screeningové testování provádí 2x týdně, a to vždy v pondělí a ve čtvrtek, není-li pondělí nebo čtvrtek vyučovacím dnem, provede se screeningové testování první vyučovací den následující po tomto dni. Od 17. ledna probíhá screeningové testování pouze 1x za týden, a to každé pondělí, není-li prvním vyučovacím dnem v...

22.12.2021

Benešovka slaví Vánoce, což se neobejde bez tradičního vánočního koncertu žáků naší školy. A nejednalo se o vystoupení ledajaké. Před početným publikem vystoupil pěvecký soubor složený z žáků prvního i druhého stupně včetně několika pedagogů. Zpívání samotných koled bylo poskládáno tak, aby se odvyprávěl příběh narození Ježíška. K tomu dopomohli další žáci naší školy, kteří se ke sboru přidali...

22.12.2021

Poslední školní den v letošním kalendářním roce chodili po naší škole pošťáci a roznášeli Vánoční poštu. Moc jim to slušelo! Měli žlutě lemované modré vesty a žluté brašny.

V předcházejícím týdnu mohl každý někomu ve škole napsat vánoční přání a vhodit ho do vánoční schránky, která byla umístěná v prvním patře. Z doručeného psaní měl každý radost. Bylo jich více jak 200!

Děkujeme...

15.12.2021

V letošním školním roce se na naší škole otevřel kroužek keramiky pod vedením paní Olgy Kudrnové. Posuďte sami jaké krásné výrobky žáci 4. a 5. ročníků za necelé tři měsíce vyrobili. Děkujeme paní Kudrnové za výstavu výrobků v 1. patře školy.

Jičínská Ema

03.12.2021

Rok se s rokem sešel a naše třídy z prvního stupně opět navštívil Mikuláš se svými pomocníky! Zatímco čerti kárali zlobivé žáky, andělé odměňovali. V jednu chvíli sice hrozilo, že někteří budou odneseni do pekla, přesto vše nakonec dobře dopadlo. Žáci slíbili, že budou hodní a vše zakončili společným zazpíváním či přednesením básničky. Právě zde se nejvíce projevil třídní kolektiv, kdy...

01.12.2021

Vážení rodiče,

jak jsem vám slíbila, v příloze zasílám konečné výsledky dobrovolného zjišťování výsledků žáků 5., 7. a 9. ročníků z podzimu 2021.

Jičínská Ema, ředitelka školy

26.11.2021

Vážení rodiče,

vzhledem k  vašim  dotazům, se na některé pokusím odpovědět (je však možné, že v pondělí bude všechno jinak):

  1. Žák, který prodělal laboratorně potvrzené onemocnění Covid-19 a uplynula u něho doba nařízené izolace se do 180 dnů po pozitivním PCR testu netestuje.
  2. Žák, který je plně očkovaný a...
24.11.2021

Zapoj se i ty! Šetři naše lesy!

Každý může přinést, alespoň kilogram starého papíru!

Kontejnér na papír bude přistavený před školou celý den.