backgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Nejúspěšnější trenér Pardubicka za rok 2022 je z Benešovky!

27.01.2023

     Pardubice jsou městem sportu a Benešovka je toho jasným důkazem. Nejen vzděláváním, ale i sportováním to u nás žije. Sbíráme úspěchy v nejrůznějších soutěžích od nejmladších kategorií až po téměř dospělé. Bývalé žáky Školního atletického klubu (ŠAKu) najdete i na  předních příčkách republikových mistrovství či jako reprezentanty ČR. Za vším hledejme nejen píli a talent sportovců, ale i trpělivou a vytrvalou práci šéftrenéra Martina Skřivánka.

      Ve čtvrtek 26. 1. 2023 proběhlo v Kulturním domě Hronovická vyhlašení ankety NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVCI PARDUBICKA ZA ROK 2022. Z více jak 80.nominací vybrali zástupci města třicítku jednotlivců, týmů, trenérů či handicapovaných sportovců. Mezi osmi oceněnými trenéry byl i MARTIN SKŘIVÁNEK. Náš TREN-CHA si to zaslouží a my se s díky přidáváme ke gratulantům! 

          

     Při samotném vyhlášení Martin zmínil, že za úspěchy šakalů stojí celý tým trenérů z Benešovky. Proto je jeho ocenění z části i Patrika Janeckého, Pavla Studničky, Josefa Havlíčka, Václava Chudomela a Bohouše Klimpla, Zuzany Doubkové a dalších. Významná je také pomoc učitelů a učitelek sportovních tříd, kteří připravují základnu, doprovází děti na závody, měří, zapisují, organizují... Ti všichni si zaslouží poděkování. DĚKUJEME! 

      A proč jsou v tabulce v barvách ŠAKu uvedeny Martinovy rekordy? Aby jeho svěřenci věděli, jak moc musí ještě trénovat, aby předčili svého učitele. wink

 

Michaela Doubravová

Nejúspěšnější trenér Pardubicka za rok 2022 je z Benešovky!