backgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Předškoláčci na Benešovce

22.03.2023

     Středeční odpoledne u nás na Benešovce patřilo předškoláčkům. 22. března 2023 se před hlavním vstupem do školy objevila početná skupina malých dětí doprovázených rodiči, prarodiči, objevili se i mladší či starší sourozenci. Po krátkém přivítání si budoucí školáky odvedly paní učitelky do tříd a dospěláci byli v jídelně seznámeni s potřebnými informacemi k zápisu do prvních tříd. Zatímco vedení školy odpovídalo na dotazy rodičů, děti si hrály na školu. 

          

     Ve třech třídách si předškoláčci mohli vyzkoušet, jak se jejich o trochu starší kamarádi učí český jazyk, matematiku nebo prvouku. Také odpovídali na všetečné otázky a paní učitelky se tak dozvěděly, kdo se do školy těší, kdo moc ne, jaké předměty děti lákají... Nejvíc "bodů" získal tělocvik a matematika! :) V závěru se do tříd přišli podívat i rodiče. 

     Na motivační hodinu na Benešovku přišli samé šikulky a šikulové. Těšíme se na všechny při zápisu prvňáčků 19. a 20. dubna 2023 od 13. do 18.hodin. Talentové zkoušky do sportovní třídy proběhnou o týden později. 

     Pokud si chcete vyzkoušet "zápis nanečisto", můžete využit následující odkaz: 

https://www.skolnisvet.cz/24-ukolu-pri-domaci-hre-na-zapis-do-1-tridy/?f...

 

Michaela Doubravová

Předškoláčci na Benešovce
Předškoláčci na Benešovce