backgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Vánoční prázdniny, přání do nového roku

16.12.2020

Vážení rodiče, milí žáci,

MŠMT vyhlásilo z důvodu probíhající epidemie ve dnech 21. a 22. 12. 2020 dny volna. Škola bude od 21. 12. 2020 do 3. 1. 2021 uzavřená. Školní jídelna nevaří, obědy budou automaticky odhlášené. Vratky za školní družinu za dny, kdy byly školy zavřené, budou zasílané na osobní účty těm, kdo měli zaplacený poplatek do konce školního roku, ostatním vratky budou převedeny na další období.

Probíhající školní rok není podle našich představ. Je poznamenán celou řadou hygienických a organizačních opatření. Žáci a zaměstnanci škol musejí na tyto nové okolnosti pružně reagovat a omezení respektovat. Vzhledem k délce trvání omezení je situace pro všechny žáky i zaměstnance škol velmi náročná.

Všem žákům, zaměstnancům i vám rodičům děkuji za trpělivost a spolupráci, o vánočních prázdninách si odpočiňte, načerpejte nových sil. Do nového roku vám přeji hodně zdraví a spokojenosti. Snad se epidemiologická situace brzy uklidní a žáci budou moci pravidelně chodit do školy, nebudou muset nosit roušky, budou zase zpívat a cvičit a my učitelé a vychovatelé je zase budeme moci prezenčně vzdělávat.

Jičínská Ema, ředitelka školy