backgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Republikové finále v orientačním běhu s naší účastí

18.06.2014

11. června přivítal Turnov družstva základních a středních škol z celé republiky v orientačním běhu. Družstvo starších žáků i žákyň naší školy se do finále probojovalo také.

Ranním vlakem jsme se dopravili do Turnova na sportovní stadion, kde jsme měli zázemí a kde také byl cíl orientačního závodu. Za parného počasí se okolo poledne na své tratě vydaly za kategorii D7 Katka Bartakovičová a Adéla Macounová z 7.A, za kategorii D9 Míša Reinbergová a Natálie Pátková z 8.A. Za kategorii H7 startovali Jaroslav Kouba a Adam Rob z 7.A, v H9 běželi sourozenci Martin a Petr Švecovi z 8.A.

V obrovské konkurenci orientačních běžců z celé republiky jsme obsadili střed startovního pole. Nejlépe si s mapou poradil Martin Švec, který doběhl na 13. místě z celkového počtu 57 chlapců.

Výlet do Turnova byl pro nás všechny obrovský zážitek a dobrá zkušenost.

Děkuju všem za velikou bojovnost a reprezentaci naší školy.