backgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Významné výsledky žáků v soutěžích ve školním roce 2007/2008

Andrea Šobrová Soutěž v německém jazyce - okresní kolo 2. místo v okresním kole
  Němčina Andrea prošla v soutěži několika částmi: poslechem s porozuměním, konverzací a vyprávěním k tématu. Se svým druhým místem byla spokojená. Příští rok se chce určitě zúčastnit znovu.
Na soutěž ji připravovala Mgr. Dana Hermanová

* KINDERIÁDA 2007 * BENEŠOVKA STŘÍBRNÁ

Dne 9. 10. 2007 proběhl na pardubickém stadionu Hvězda jubilejní 10. ročník regionálního kola Kinderiády, jehož garantem je Český atletický svaz. Zatímco loni jsme z 1. místa do pražského finále jako jeho ex-účastníci nemohli postoupit, letos nám Strahov neunikne! Se sto dvěma body jsme tentokrát skončili druzí.

Zásluhu na tom mají naši nejmladší závodníci, kteří během úterního dopoledne posbírali 3 zlaté, 5 stříbrných, 1 bronzovou a 2 bramborové medaile. Mezi nimi exceloval především „čtvrťák“ Jakub Malovaný, ten byl úspěšný ve všech kláních, do kterých nastoupil – 1 zlaté a 2 stříbrná umístění.

O nakažlivé energii „benešovských“ miniatletů svědčí první otázka po převzetí diplomů: „Kdy už pojedeme do Prahy?!“ A jak tam dopadneme? Je jisté, že ostudu Pardubicím rozhodně neuděláme.