backgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

FINÁLE POHÁRU ROZHLASU s Českou spořitelnou

08.06.2022

V Trutnově ve středu 8.6. vyvrcholilo atletické finále Pohár rozhlasu. Benešovka měla zastoupení ve třech ze čtyř kategorií, což je oproti loňskému ročníku vylepšení.

Ačkoliv je atletika sport individuální, u Poháru rozhlasu se jedná o soutěž družstev a o to více se děti mezi sebou podporují a fandí. Soutěž byla napínavá až do konečného sčítání bodů.

Nejúspěšnější bylo družstvo starších žákyň. Letos holky, po loňském druhém místě, zvítězily, nasbíraly krásných 7188 bodů a na krk si pověsily zlaté medaile!

Na stupně vítězů se dostali i mladší žáci, kteří vybojovali ziskem 5123 bodů krásné 3. místo.

Nepopulární 4. místo letos obsadili naši starší žáci se ziskem 6556 bodů.

Děkujeme za parádní reprezentaci školy a gratulujeme všem, kteří si na závodech vylepšili svá osobní maxima!