1.A | Kateřina Burianová | František Prudin |
1.B | Jaroslav Kouba | Adam Frosh |
2.A | Natálie Motyčková | Lukáš Kuthan |
2.B | Michal Jindra | Agáta Syrová |
2.C | Nikola Bečvaříková | Martin Švec |
3.A | Alena Vašková | Zuzana Vašková |
3.B | Iva Kovačičová | David Marek |
3.C | Michal Nejedlo | Adéla Jánská |
4.A | Tereza Jedličková | Jakub Malovaný |
4.B | Aneta Fialová | Kristýna Froschová |
5.A | Tereza Čeladi | Jakub Jonáš |
5.B | Petr Urban | Běla Petrusová |
třída |
2.stupeň |
|
6.A | Jan Ledvinka | Veronika Černohorská |
6.B | Martin Karlík | Tomáš Sura |
7.A | Petr Langr | Michal Matěna |
7.B | Ondřej Musil | Adam Hégr |
8.A | Gabriela Škvařilová | Irena Štaudová |
8.B | Tomáš Šmíd | Čížková Jana |
8.C | Aneta Dostálová | Kristýna Hromádková |
8.D | Iva Hrstková |
Lenka Kápičková, Eliška Jiroušková |
9.A | Žaneta Faltejsková | Micaela Janovská |
9.B | Lucie Hanušová | Lukáš Baran |
9.C | Ondřej Blažek | Radek Dočkal |
9.D | Barbora Chrudimská |
třída |
1.stupeň |
|
1.A | Petr Filip | Karolína Bendová |
1.B | Natálie Kňavová | Nikola Charvátová |
2.A | Jiří Klejch | Anna Kochová |
2.B | Lucie Macková | Alena Voženílková |
2.C | Adéla Chvojková | Lucie Kosinová |
3.A | Jakub Kozák | Michal Havlíček |
3.B | Nikola Lišková | Denis Hurych |
3.C | Pavlína Jeřábková | Jiří Hruška |
4.A | Monika Doudová | Kateřina Motyčková |
4.B | Lukáš Krejzek | Kristýna Harvánková |
5.A | Dominika Linhartová | Kristýna Sádecká |
5.B | Daniela Jiroutová | Kristýna Jílková |
třída |
2.stupeň |
|
6.A | Kristýna Vlasáková | Denisa Jáhlová |
6.B | Vojta Hyxa | Martin Karlík |
7.A | Eliška Hlaváčová | Martin Peterka |
7.B | Martina Dvořáková | Jakub Janáček |
8.A | Martina Kempová | Lucie Formánková |
8.B | Jana Čížková | David Černík |
8.C | Matěj Slanař | Pavlína Macounová |
8.D | Iva Hrstková | Eliška Jiroušková |
9.A | Aleš Mráz | Michal Král |
9.B | Vojta Krupař | Jiří Molavec |
9.C | Tomáš Kozlík | Denisa Kroupová |
9.D | Jan Marek | Lukáš Samek |
třída |
1.stupeň |
|
1.A | Urbanová Alexandra | Kopecká Klára |
1.B | Vlasáková Žaneta | Kovačič Radek |
2.A | Daňková Kristýna | Zelenka Jan |
2.B | Syrová Agáta | Kuběnková Aneta |
2.C | Kolmannová Barbora | Outrata Martin |
3.A | Švec Jakub | Skalický Ondřej |
3.B | Horáková Aneta | Marek David |
3.C | Koška Matěj | Havelková Zuzana |
4.A | Tilgner Jan | Filipová Simona |
4.B | Fialová Kristýna | Licek Lukáš |
5.A | Korečková Anežka | Balcar Zdeněk |
5.B | Urban Petr | Prchal Jakub |
třída |
2.stupeň |
|
6.A | Brandová Petra | Vlasáková Kristýna |
6.B | Láníková Dominka | Matušeková Michaela |
7.A | Gruberová Natálie | Tilgner Martin |
7.B | Burešová Ema | Morávek Jan |
8.A | Škvařilová Gabriela | Vondroušová Barbora |
8.B | Šmíd Tomáš | Flajšmanová Kateřina |
8.C | Kos Oldřich | Procházková Klára |
8.D | Jirušková Eliška | Hrstková Iva |
9.A | Koníř David | Outulná Aneta |
9.B | Pecková Anna | Mrvíková Iva |
9.C | Dočkal Radek | Kuthan Tomáš |
9.D | Malá Zuzana | Chrudimská Barbora |
třída |
1.stupeň |
|
1.A | Kateřina Bartakovičová | Zuzana Indráčková |
1.B | Barbora Surová | Jiří Šelemba |
2.A | Tereza Racková | Jiří Beránek |
2.B | Alena Voženílková | Michal Jindra |
2.C | Barbora Kolmannová | Petr Kohoutek |
3.A | Anna Žandová | Miroslav Jirka |
3.B | Monika Barochová | Tereza Málková |
3.C | Diana Šrámková | Lukáš Janáček |
4.A | Natálie Franclová | Tereza Sovová |
4.B | Denisa Jiříčková | Tomáš Tlapák |
5.A | Kristýna Betlachová | Lukáš Hanzlík |
5.B | Veronika Bibrová | Petra Vaňousová |
třída |
2.stupeň |
|
6.A | Eliška Malá | Vojtěch Netymach |
6.B | Aneta Seidlová | Milan Randa |
7.A | Veronika Sýkorová | Petra Leszczuková |
8.B | Jana Čížková | Martina Chramostová |
8.C | Vendula Čermáková | Matěj Slanař |
8.D | Lenka Kápičková | Kristýna Pospíšilová |
9.A | Jitka Dvořáková | Michal Král |
9.B | Aneta Gašparová | Jana Kořínek |
9.C | Lenka Antušková | Nikola Řehounková |
9.D | Barbora Chrudimská | Zuzana Malá |
Okresní kolo v kopané probíhalo zase úžasně. Kluci nastoupili na 1. zápas s obrovským elánem a...
Naše škola 18. 4. znovu reprezentovala na MC Donald´s Cupu v kopané tentokrát v kategorii pro 4...
12. 4. se rezjel opět turnaj v kopané pro základní školy - kategorie 1. - 3. ročník.
...
Základní škola Pardubice,
Benešovo náměstí 590
adresa:
Benešovo náměstí 590
Pardubice, 530 02
IČO: 60158999
Zřizovatel: Statutární město Pardubice
Datová schránka: gvnhki9
Kancelář školy: 464 629 210, 775 056 070
Ředitelna: 464 629 213, 603 726 653
E-mail: skola@benesovka.cz